Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Muhammad Ali. Odszedł mistrz, esteta ringu, ulubieniec kibiców [SYLWETKA i ZDJĘCIA]

4 czerwca 2016, 12:58
Był jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobistości na całym świecie. Imię Muhammada Alego znają nawet dzieci, które nigdy nie widziały go w ringu. Był sportowcem stulecia. Nie tylko szanowanym, ale i bardzo lubianym. Teraz wszyscy są w żałobie po śmierci "The Greatest" Ali. Osierocił dziewięcioro dzieci. Był czterokrotnie żonaty.
Był jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobistości na całym świecie. Imię Muhammada Alego znają nawet dzieci, które nigdy nie widziały go w ringu. Był sportowcem stulecia. Nie tylko szanowanym, ale i bardzo lubianym. Teraz wszyscy są w żałobie po śmierci "The Greatest" Ali. Osierocił dziewięcioro dzieci. Był czterokrotnie żonaty. / PAP/EPA / DPA FILES
W wieku 74 lat w szpitalu w Phoenix zmarł były bokser Muhammad Ali. "Esteta ringu" - jak pisali o nim dziennikarze. Nie był znany tylko jako sportowiec, ale często wypowiadał się na tematy znacznie ważniejsze. Jego dokonania i charyzma zostaną zapamiętane na długo.
Reklama
Reklama
Tematy:
zdjęcia Muhammad Ali nie żyje bokser nie żyje Muhammad Ali zmarł Muhammad Ali Muhammad Ali zmarł Muhammad Ali pieściarz Ali sylwetka

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Zbyszek P.
  2016-06-05 21:02:00
  Dla mnie zostanie w pamieci jako CASSIUS CLAY, a nie jaks muchammad.
  0
 • Tarantula
  2016-06-05 10:07:38
  Odszedł jak musi każdy z nas. Teraz przez wiele dni pismacy i "słowacy" będą na nim zarabiać.
  0
 • Nobbi
  2016-06-05 23:13:38
  Na olimpiadzie w Rzymie w 1 rundzie solidnie oberwał od Zigniewa Pietrzykowskiego . Był zwinny,szybki,mial silny cios,ale walczył fer.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama