Dziennik Gazeta Prawana logo

Rafał Sonik zapewnił sobie mistrzostwo świata w quadach

4 sierpnia 2013, 08:36
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Rafał Sonik
Rafał Sonik/Newspix
Czwarte miejsce w brazylijskim Rajdzie Dos Sertoes dało Rafałowi Sonikowi tytuł mistrz świata w quadach w rajdach terenowych.

W Brazylii Polak przegrał tylko ze zwycięzcą imprezy Brazylijczykiem Roberto Nahasem, jego rodakiem Marcelo Medeirosem i Urugwajczykiem Mauro Almeidą.

W klasyfikacji generalnej mistrzostw Sonik ma 31 punktów przewagi na Katarczykiem Mohammedem Abu-Issą.

Trzecie miejsce w klasyfikacji łącznej mistrzostw świata wśród motocyklistów zajmuje Jakub Przygoński, który w Brazylii był piąty. Wygrał Paulo Goncalves.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj