23 lipca, piątek (godziny wg czasu polskiego):
13.00: ceremonia otwarcia igrzysk
ŁUCZNICTWO 2.00: rywalizacja indywidualna kobiet, runda rankingowa - Sylwia Zyzańska 6.00: rywalizacja indywidualna mężczyzn, runda rankingowa - Sławomir Napłoszek
WIOŚLARSTWO 3.30: dwójka podwójna mężczyzn, przedbiegi - Mateusz Biskup, Mirosław Ziętarski 4.30: czwórka podwójna mężczyzn, przedbiegi - Fabian Barański, Wiktor Chabel, Dominik Czaja, Szymon Pośnik 4.50: czwórka podwójna kobiet, przedbiegi - Agnieszka Kobus-Zawojska, Maria Sajdak, Marta Wieliczko, Katarzyna Zillmann


Reklama

24 lipca, sobota (godziny wg czasu polskiego):
BOKS 4.30: 69 kg kobiet, 1. runda - Karolina Koszewska
KOLARSTWO SZOSOWE 4.00: wyścig ze startu wspólnego mężczyzn - Maciej Bodnar, Michał Kwiatkowski, Rafał Majka
KOSZYKÓWKA 3x3 4.35: Polska - Łotwa 12.05: Japonia - Polska
ŁUCZNICTWO 2.30: drużyny mieszane, 1/8 finału - Sylwia Zyzańska, Sławomir Napłoszek 7.15: drużyny mieszane, ćwierćfinały 8.31: drużyny mieszane, półfinały 9.25: drużyny mieszane, o brązowy medal 9.45: drużyny mieszane, finał
SIATKÓWKA mężczyźni 12.40: Polska - Iran
STRZELECTWO 1.30: karabin pneumatyczny 10 m kobiet, eliminacje - Aneta Stankiewicz 3.45: karabin pneumatyczny 10 m kobiet, finał
SZERMIERKA 2.00: szpada kobiet indywidualnie, 1. runda - Aleksandra Jarecka, Renata Knapik-Miazga, Ewa Trzebińska 2.55: szpada kobiet indywidualnie, 2. runda 6.35: szpada kobiet indywidualnie, 1/8 finału 8.25: szpada kobiet indywidualnie, ćwierćfinały 11.00: szpada kobiet indywidualnie, półfinały 12.50: szpada kobiet indywidualnie, o brązowy medal 13.45: szpada kobiet indywidualnie, finał
TENIS 4.00: pierwsza runda - gra pojedyncza kobiet - Iga Świątek, Magda Linette - gra pojedyncza mężczyzn - Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak - gra podwójna kobiet - Magda Linette-Alicja Rosolska - gra podwójna mężczyzn - Łukasz Kubot-Hubert Hurkacz
TENIS STOŁOWY 2.00: gra pojedyncza kobiet, eliminacje - Natalia Partyka 7.15: gra pojedyncza kobiet, 1. runda - Li Qian
WIOŚLARSTWO 2.40: dwójka podwójna mężczyzn, repasaże - ew. Mateusz Biskup-Mirosław Ziętarski 4.20: dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, przedbiegi - Jerzy Kowalski-Artur Mikołajczewski 4.50: czwórka bez sterniczki kobiet, przedbiegi - Monika Chabel, Joanna Dittmann, Olga Michałkiewicz, Maria Wierzbowska 5.10: czwórka bez sternika mężczyzn, przedbiegi - Marcin Brzeziński, Mikołaj Burda, Michał Szpakowski, Mateusz Wilangowski









25 lipca, niedziela (godziny wg czasu polskiego):
BOKS 4.00: 51 kg kobiet, 1. runda - Sandra Drabik 5.03: 75 kg kobiet, 1. runda - Elżbieta Wójcik 5.18: 63 kg, mężczyzn, 1. runda - Damian Durkacz
GIMNASTYKA SPORTOWA 2.30: wielobój drużynowo kobiet, eliminacje - Gabriela Sasnal 3.00: poręcze asymetryczne kobiet, eliminacje - Gabriela Sasnal skok kobiet, eliminacje - Gabriela Sasnal równoważnia kobiet, eliminacje - Gabriela Sasnal wielobój kobiet indywidualnie - Gabriela Sasnal
JUDO 4.00: 52 kg kobiet, eliminacje - Agata Perenc 52 kg kobiet, ćwierćfinały 10.00: 52 kg kobiet, repasaże 52 kg kobiet, półfinały 11.18: 52 kg kobiet, o brązowy medal 52 kg kobiet, finał
KAJAKARSTWO GÓRSKIE 6.00: C1 mężczyzn, eliminacje - Grzegorz Hedwig 6.47: K1 kobiet, eliminacje - Klaudia Zwolińska
KOLARSTWO SZOSOWE 6.00: wyścig ze startu wspólnego kobiet - Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta, Marta Lach
KOSZYKÓWKA 3x3 5.00: Polska - Serbia 11.40: Rosyjski Komitet Olimpijski (ROK) - Polska
PŁYWANIE 13.19: 100 m st. grzbietowym mężczyzn, eliminacje - Kacper Stokowski 14.10: 4x100 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje - Polska: Karol Ostrowski, Kacper Majchrzak, Konrad Czerniak, Jakub Kraska
SIATKÓWKA PLAŻOWA mecze grupowe mężczyzn 3.00: Piotr Kantor, Bartosz Łosiak - Yusuke Ishijima, Katsuhiro Shiratori (Japonia) 9.00: Grzegorz Fijałek, Michał Bryl - Mohamed Abicha, Zouheir Elgraoui (Maroko)
STRZELECTWO 2.00: pistolet pneumatyczny 10 m kobiet, eliminacje - Klaudia Breś skeet kobiet, eliminacje - Aleksandra Jarmolińska 4.15: pistolet pneumatyczny 10 m kobiet, finał 6.00: karabin pneumatyczny 10 m mężczyzn, eliminacje - Tomasz Bartnik 8.30: karabin pneumatyczny 10 m mężczyzn, finał
SZERMIERKA 2.00: floret kobiet indywidualnie, 1. runda - Martyna Jelińska 2.55: floret kobiet indywidualnie, 2. runda 6.35: floret kobiet indywidualnie, 1/8 finału 8.25: floret kobiet indywidualnie, ćwierćfinały 11.00: floret kobiet indywidualnie, półfinały 12.50: floret kobiet indywidualnie, o brązowy medal 13.45: floret kobiet indywidualnie, finał
TAEKWONDO 3.00: 57 kg kobiet, 1/8 finału - Patrycja Adamkiewicz 7.00: 57 kg kobiet, ćwierćfinały 9.00: 57 kg kobiet, półfinały 12.00: 57 kg kobiet, repasaże 13.30: 57 kg kobiet, o brązowy medal 14.30: 57 kg kobiet, finał
TENIS 4.00: pierwsza runda - gra pojedyncza kobiet - Iga Świątek, Magda Linette - gra pojedyncza mężczyzn - Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak - gra podwójna kobiet - Magda Linette-Alicja Rosolska - gra podwójna mężczyzn - Hubert Hurkacz-Łukasz Kubot
TENIS STOŁOWY 7.00: gra pojedyncza kobiet, ew. Natalia Partyka, Li Qian
WIOŚLARSTWO 3.00: dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, repasaże - ew. Jerzy Kowalski-Artur Mikołajczewski 3.40: czwórka podwójna mężczyzn, repasaże - ew. Fabian Barański, Wiktor Chabel, Dominik Czaja, Szymon Pośnik 3.50: czwórka podwójna kobiet, repasaże - ew. Agnieszka Kobus-Zawojska, Maria Sajdak, Marta Wieliczko, Katarzyna Zillmann
ŻEGLARSTWO 5.00: Laser Radial, kobiet, 1. wyścig - Magdalena Kwaśna Laser Radial, kobiet, 2. wyścig RS:X mężczyzn, 1. wyścig - Piotr Myszka RS:X mężczyzn, 2. wyścig RS:X mężczyzn, 3. wyścig RS:X kobiet, 1. wyścig - Zofia Noceti-Klepacka RS:X kobiet, 2. wyścig RS:X kobiet, 3. wyścig














26 lipca, poniedziałek (godziny wg czasu polskiego):
JUDO 4.00: 57 kg kobiet, eliminacje - Julia Kowalczyk 57 kg kobiet, ćwierćfinały 10.00: 57 kg kobiet, repasaże 57 kg kobiet, półfinały 11.10: 57 kg kobiet, o brązowy medal 57 kg kobiet, finał
KAJAKARSTWO GÓRSKIE 7.00: C1 mężczyzn, półfinał - ew. Grzegorz Hedwig 8.45: C1 mężczyzn, finał
KOLARSTWO GÓRSKIE 8.00: mężczyźni - Bartłomiej Wawak
KOSZYKÓWKA 3x3 12.05: Polska - Chiny 15.25: Holandia - Polska
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW 6.50: 55 kg kobiet - Joanna Łochowska
PŁYWANIE 4.31: 100 m st. grzbietowym mężczyzn, półfinały - ew. Kacper Stokowski 5.05: 4x100 m st. dowolnym mężczyzn, finał - ew. Polska: Karol Ostrowski, Kacper Majchrzak, Konrad Czerniak, Jakub Kraska 12.29: 200 m st. motylkowym mężczyzn, eliminacje - Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski
SIATKÓWKA mężczyźni 7.20: Polska - Włochy
STRZELECTWO 2.00: skeet kobiet, eliminacje - dzień 2 - Aleksandra Jarmolińska 7.50: skeet kobiet, półfinał skeet kobiet, o brązowy medal skeet kobiet, finał
TENIS 4.00: gra pojedyncza kobiet, 2. runda - ew. Iga Świątek, Magda Linette gra pojedyncza mężczyzn, 2. runda - ew. Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak gra podwójna kobiet, 1/8 finału - ew. Magda Linette-Alicja Rosolska gra podwójna mężczyzn, 1/8 finału - ew. Hubert Hurkacz-Łukasz Kubot
TENIS STOŁOWY 3.00: gra pojedyncza kobiet, 2. runda - ew. Natalia Partyka, Li Qian 7.30: gra pojedyncza kobiet, 3. runda
WIOŚLARSTWO 3.40: dwójka podwójna mężczyzn, półfinały - ew. Mateusz Biskup-Mirosław Ziętarski 4.00: czwórka bez sterniczki kobiet, repasaże - ew. Monika Chabel, Joanna Dittmann, Olga Michałkiewicz, Maria Wierzbowska 4.10: czwórka bez sternika mężczyzn, repasaże - ew. Marcin Brzeziński, Mikołaj Burda, Michał Szpakowski, Mateusz Wilangowski
ŻEGLARSTWO 5.00: Laser Radial, kobiet, 3. wyścig - Magdalena Kwaśna Laser Radial, kobiet, 4. wyścig RS:X mężczyzn, 4. wyścig - Piotr Myszka RS:X mężczyzn, 5. wyścig RS:X mężczyzn, 6. wyścig RS:X kobiet, 4. wyścig - Zofia Noceti-Klepacka RS:X kobiet, 5. wyścig RS:X kobiet, 6. wyścig











27 lipca, wtorek (godziny wg czasu polskiego):
BOKS 6.39, 69 kg kobiet, 1/8 finału - ew. Karolina Koszewska JUDO 4.00, 63 kg kobiet, eliminacje - Agata Ozdoba-Błach 63 kg kobiet, ćwierćfinały 10.00, 63 kg kobiet, repasaże 63 kg kobiet, półfinały 11.18, 63 kg kobiet, o brązowy medal 63 kg kobiet, finał
KAJAKARSTWO GÓRSKIE 7.00: K1 kobiet, półfinał - ew. Klaudia Zwolińska 9.00: K1 kobiet, finał
KOLARSTWO GÓRSKIE 8.00: kobiety - Maja Włoszczowska
KOSZYKÓWKA 3x3 7.40: Belgia - Polska 14.00: ćwierćfinały mężczyzn, ew. Polska
ŁUCZNICTWO 2.30: mężczyźni indywidualnie, 1. runda - Sławomir Napłoszek 2.56: kobiety indywidualnie, 1. runda - Sylwia Zyzańska 3.22: mężczyźni indywidualnie, 2. runda 3.35: kobiety indywidualnie, 1. runda
PŁYWANIE 3.59: 100 m st. grzbietowym mężczyzn, finał - ew. Kacper Stokowski 4.35: 200 m st. motylkowym mężczyzn, półfinały - ew. Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski 13.17: 4x200m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje - Polska: Kacper Majchrzak, Jakub Kraska, Kamil Sieradzki, Radosław Kawęcki
SIATKÓWKA PLAŻOWA mecze grupowe mężczyzn 10.00: Grzegorz Fijałek, Michał Bryl - Marco Grimalt, Esteban Grimalt (Chile) 13.00: Piotr Kantor, Bartosz Łosiak - Julius Thole, Clemens Wickler (Niemcy)
SZERMIERKA 3.00: szpada kobiet drużynowo, 1/8 finału, m.in. Polska - Estonia 4.25: szpada kobiet drużynowo, ćwierćfinały 5.45: szpada kobiet drużynowo, o miejsca 5-8 6.40: szpada kobiet drużynowo, półfinały 7.30: szpada kobiet drużynowo, o 7. miejsce szpada kobiet drużynowo, o 5. miejsce 11.30: szpada kobiet drużynowo, o brązowy medal 12.30: szpada kobiet drużynowo, finał
TAEKWONDO 3.00: +67 kg kobiet, 1/8 finału - Aleksandra Kowalczuk 7.00: +67 kg kobiet, ćwierćfinały 9.00: +67 kg kobiet, półfinały 12.00: +67 kg kobiet, repasaże 13.30, +67 kg kobiet, o brązowy medal 14.30, +67 kg kobiet, finał
TENIS 4.00: gra pojedyncza kobiet, 1/8 finału - ew. Iga Świątek, Magda Linette gra podwójna kobiet, ćwierćfinały - ew. Magda Linette-Alicja Rosolska gra podwójna mężczyzn, ćwierćfinały - ew. Hubert Hurkacz-Łukasz Kubot
TENIS STOŁOWY 3.00, gra pojedyncza kobiet, 3. runda - ew. Natalia Partyka, Li Qian 9.30, gra pojedyncza kobiet, 1/8 finału
WIOŚLARSTWO 2.10: dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, finał C - ew. Jerzy Kowalski-Artur Mikołajczewski 2.34: czwórka podwójna mężczyzn, finał B - ew. Fabian Barański, Wiktor Chabel, Dominik Czaja, Szymon Pośnik 2.46: czwórka podwójna kobiet, finał B - ew. Agnieszka Kobus-Zawojska, Maria Sajdak, Marta Wieliczko, Katarzyna Zillmann 2.58: czwórka podwójna mężczyzn, finał 3.10: czwórka podwójna kobiet, finał 4.18: dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, półfinały - ew. Jerzy Kowalski-Artur Mikołajczewski
ŻEGLARSTWO 5.00: Laser Radial kobiet, 5. wyścig - Magdalena Kwaśna Laser Radial kobiet, 6. wyścig 49er mężczyzn, 1. wyścig - Łukasz Przybytek-Paweł Kołodziński 49er mężczyzn, 2. wyścig 49er mężczyzn, 3. wyścig 49er FX kobiet, 1. wyścig - Aleksandra Melzacka-Kinga Łoboda 49er FX kobiet, 2. wyścig 49er FX kobiet, 3. wyścig












28 lipca, środa (godziny wg czasu polskiego):
BOKS 4.30: 75 kg kobiet, 1/8 finału - ew. Elżbieta Wójcik
JUDO 4.00: 90 kg mężczyzn, eliminacje - Piotr Kuczera 90 kg mężczyzn, ćwierćfinały 10.00: 90 kg mężczyzn, repasaże 90 kg mężczyzn, półfinały 11.10: 90 kg mężczyzn, o brązowy medal 90 kg mężczyzn, finał
KAJAKARSTWO GÓRSKIE 6.00: C1 kobiet, eliminacje - Aleksandra Stach 6.47: K1 mężczyzn, eliminacje - Krzysztof Majerczak
KOLARSTWO 4.30: jazda indywidualna na czas kobiet 7.00: jazda indywidualna na czas mężczyzn
KOSZYKÓWKA 3x3 10.30: półfinały mężczyzn - ew. Polska 14.15: mecz o brązowy medal 15.25: finał
ŁUCZNICTWO 2.30: mężczyźni indywidualnie, 1. runda - Sławomir Napłoszek 2.56: kobiety indywidualnie, 1. runda - Sylwia Zyzańska 3.22: mężczyźni indywidualnie, 2. runda - 3.35: kobiety indywidualnie, 1. runda
PŁYWANIE 3.49: 200 m st. motylkowym mężczyzn, finał - ew. Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski 5.26: 4x200 m st. dowolnym mężczyzn, finał - ew. Polska: Kacper Majchrzak, Jakub Kraska, Kamil Sieradzki, Radosław Kawęcki 12.25: 200 m st. grzbietowym mężczyzn, eliminacje - Radosław Kawęcki, Jakub Skierka
SIATKÓWKA mężczyźni 9.25: Polska - Wenezuela
STRZELECTWO 2.00: trap kobiet, eliminacje - Sandra Bernal
TENIS 4.00: gra pojedyncza kobiet, ćwierćfinały - ew. Iga Świątek, Magda Linette gra pojedyncza mężczyzn, 1/8 finału - ew. Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak gra podwójna mężczyzn, półfinały - ew. Hubert Hurkacz-Łukasz Kubot gra mieszana, 1/8 finału - Iga Świątek-Łukasz Kubot
TENIS STOŁOWY 4.00: gra pojedyncza kobiet, ćwierćfinały - ew. Natalia Partyka, Li Qian
WIOŚLARSTWO 1.42: dwójka podwójna mężczyzn, finał B - ew. Mateusz Biskup-Mirosław Ziętarski 1.54: czwórka bez sterniczki kobiet, finał B - ew. Monika Chabel, Joanna Dittmann, Olga Michałkiewicz, Maria Wierzbowska 2.06: czwórka bez sternika mężczyzn, finał B - ew. Marcin Brzeziński, Mikołaj Burda, Michał Szpakowski, Mateusz Wilangowski 2.30: dwójka podwójna mężczyzn, finał 2.50: czwórka bez sterniczki kobiet, finał 3.10: czwórka bez sternika mężczyzn, finał
ŻEGLARSTWO 5.00: RS:X mężczyzn, 7. wyścig - Piotr Myszka RS:X mężczyzn, 8. wyścig RS:X mężczyzn, 9. wyścig RS:X kobiet, 7. wyścig - Zofia Noceti-Klepacka RS:X kobiet, 8. wyścig RS:X kobiet, 9. wyścig 49er mężczyzn, 4. wyścig - Łukasz Przybytek-Paweł Kołodziński 49er mężczyzn, 5. wyścig 49er mężczyzn, 6. wyścig 49er FX kobiet, 4. wyścig - Aleksandra Melzacka-Kinga Łoboda 49er FX kobiet, 5. wyścig 49er FX kobiet, 6. wyścig 470er kobiet, 1. wyścig - Agnieszka Skrzypulec-Jolanta Ogar 470er kobiet, 2. wyścig












29 lipca, czwartek (godziny wg czasu polskiego):
BOKS 6.06: 51 kg kobiet, 1/8 finału - ew. Sandra Drabik
GIMNASTYKA SPORTOWA 12.50: wielobój indywidualnie kobiet, finał - ew. Gabriela Sasnal
GOLF 0.30: mężczyźni, 1. runda - Adrian Meronk JUDO 4.00: 78 kg kobiet, eliminacje - Beata Pacut 78 kg kobiet, ćwierćfinały 10.00: 78 kg kobiet, repasaże 78 kg kobiet, półfinały 11.18: 78 kg kobiet, o brązowy medal 78 kg kobiet, finał
KAJAKARSTWO GÓRSKIE 7.00: C1 kobiet, półfinał - ew. Aleksandra Stach 8.45: C1 kobiet, finał
ŁUCZNICTWO 2.30: mężczyźni indywidualnie, 1. runda - Sławomir Napłoszek 2.56: kobiety indywidualnie, 1. runda - Sylwia Zyzańska 3.22: mężczyźni indywidualnie, 2. runda 3.35: kobiety indywidualnie, 2. runda
PŁYWANIE 4.04: 200 m st. grzbietowym mężczyzn, półfinały - ew. Radosław Kawęcki, Jakub Skierka 12.50: 100 m st. motylkowym mężczyzn, eliminacje - Paweł Korzeniowski, Jakub Majerski 13.08: 200 m st. grzbietowym kobiet, eliminacje: Laura Bernat 13.28: 4x100m st. zmiennym sztafet mieszanych, eliminacje - Polska: Paulina Peda, Jan Kozakiewicz, Jakub Majerski, Kornelia Fiedkiewicz
STRZELECTWO 2.00: trap kobiet, eliminacje - 2. dzień - Sandra Bernal pistolet sportowy 25 m kobiet - precyzja, eliminacje - Klaudia Breś 7.30: trap kobiet, półfinał trap kobiet, o brązowy medal trap kobiet, finał
TENIS 4.00: gra pojedyncza kobiet, półfinały - ew. Iga Świątek, Magda Linette gra pojedyncza mężczyzn, ćwierćfinały - ew. Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak gra podwójna kobiet, półfinały - ew. Magda Linette-Alicja Rosolska gra mieszana, ćwierćfinały - ew. Iga Świątek-Łukasz Kubot
TENIS STOŁOWY 4.00: gra pojedyncza kobiet, półfinały - ew. Natalia Partyka, Li Qian 13.00: gra pojedyncza kobiet, o brązowy medal 14.00: gra pojedyncza kobiet, finał WIOŚLARSTWO 2.50: dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, finał - ew. Jerzy Kowalski-Artur Mikołajczewski 4.02: dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, finał B
ŻEGLARSTWO 5.00: Laser Radial kobiet, 7. wyścig - Magdalena Kwaśna Laser Radial kobiet, 8. wyścig RS:X mężczyzn, 10. wyścig - Piotr Myszka RS:X mężczyzn, 11. wyścig RS:X mężczyzn, 12. wyścig RS:X kobiet, 10. wyścig - Zofia Noceti-Klepacka RS:X kobiet, 11. wyścig RS:X kobiet, 12. wyścig 470er kobiet, 3. wyścig - Agnieszka Skrzypulec-Jolanta Ogar 470er kobiet, 4. wyścig









30 lipca, piątek (godziny wg czasu polskiego):
BOKS 5.03: 69 kg kobiet, ćwierćfinały - ew. Karolina Koszewska GOLF 0.30: mężczyźni, 2. runda - Adrian Meronk
JEŹDZIECTWO 1.30: WKKW indywidualnie i drużynowo, dzień 1 - Polska: Paweł Spisak, Joanna Pawlak, Małgorzata Cybulska JUDO 4.00: +100 kg mężczyzn, eliminacje - Maciej Sarnacki +100 kg mężczyzn, ćwierćfinały 10.00: +100 kg mężczyzn, repasaże +100 kg mężczyzn, półfinały 11.18: +100 kg mężczyzn, o brązowy medal +100 kg mężczyzn, finał
KAJAKARSTWO GÓRSKIE 7.00: K1 mężczyzn, półfinał - ew. Krzysztof Majerczak 9.00: K1 mężczyzn, finał
LEKKOATLETYKA 2.45: rzut dyskiem mężczyzn, kwalifikacje - Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój 2.55: 800 m kobiet, eliminacje - Joanna Jóźwik, Angelika Sarna, Anna Wielgosz 12.25: pchnięcie kulą kobiet, kwalifikacje - Paulina Guba, Klaudia Kardasz 13.00: 4x400 m sztafet mieszanych, eliminacje - Polska
ŁUCZNICTWO 2.30: kobiety indywidualnie, 1/8 finału - ew. Sylwia Zyzańska 7.45: kobiety indywidualnie, ćwierćfinały 8.45: kobiety indywidualnie, półfinały 9.30: kobiety indywidualnie, o brązowy medal 9.45: kobiety indywidualnie, finał
PŁYWANIE 3.30: 100 m st. motylkowym mężczyzn, półfinały - ew. Jakub Majerski, Paweł Korzeniowski 3.50: 200 m st. grzbietowym mężczyzn, finał - ew. Radosław Kawęcki, Jakub Skierka 4.35: 200 m st. grzbietowym kobiet, półfinały - ew. Laura Bernat 12.02: 50 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje - Paweł Juraszek, Konrad Czerniak 12.24: 50 m st. dowolnym kobiet, eliminacje - Katarzyna Wasick 14.50: 4x100 m st. zmiennym mężczyzn, eliminacje - Polska: Kacper Stokowski, Jan Kozakiewicz, Jakub Majerski, Jakub Kraska
SIATKÓWKA mężczyźni 7.20: Japonia - Polska
SIATKÓWKA PLAŻOWA mecze grupowe mężczyzn 9.00: Piotr Kantor, Bartosz Łosiak - Daniele Lupo, Paolo Nicolai (Włochy) 14.00: Grzegorz Fijałek, Michał Bryl - Evandro, Bruno Schmidt (Brazylia)
STRZELECTWO 2.00: pistolet sportowy 25 m kobiet - szybkość, eliminacje - Klaudia Breś 7.00: pistolet sportowy 25 m kobiet, półfinał pistolet sportowy 25 m kobiet, o brązowy medal pistolet sportowy 25 m kobiet, finał
TENIS 4.00: gra mieszana, półfinały - ew. Iga Świątek-Łukasz Kubot 5.00: gra pojedyncza mężczyzn, półfinały - ew. Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak gra podwójna mężczyzn, o brązowy medal - ew. Hubert Hurkacz-Łukasz Kubot gra podwójna mężczyzn, finał
ŻEGLARSTWO 5.00: Laser Radial kobiet, 9. wyścig - Magdalena Kwaśna Laser Radial kobiet, 10. wyścig 49er mężczyzn, 7. wyścig - Łukasz Przybytek-Paweł Kołodziński 49er mężczyzn, 8. wyścig 49er mężczyzn, 9. wyścig 49er FX kobiet, 7. wyścig - Aleksandra Melzacka-Kinga Łoboda 49er FX kobiet, 8. wyścig 49er FX kobiet, 9. wyścig 470er kobiet, 5. wyścig - Agnieszka Skrzypulec/Jolanta Ogar 470er kobiet, 6. wyścig










31 lipca, sobota (godziny wg czasu polskiego):
BOKS 5.03: 63 kg mężczyzn, 1/8 finału - ew. Damian Durkacz 6.06: 75 kg kobiet, ćwierćfinały - ew. Elżbieta Wójcik
GOLF 0.30: mężczyźni, 3. runda - Adrian Meronk
JEŹDZIECTWO 1.00: WKKW indywidualnie i drużynowo, dzień 2 - Paweł Spisak, Joanna Pawlak, Małgorzata Cybulska
LEKKOATLETYKA 2.00: 400 m ppł kobiet, eliminacje - Joanna Linkiewicz 2.40: skok o tyczce mężczyzn, kwalifikacje - Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Robert Sobera 2.50: 800 m mężczyzn, eliminacje - Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski 3.45: 100 m ppł kobiet, eliminacje - Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska 12.00: 800 m kobiet, półfinały - ew. Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski 13.15: rzut dyskiem mężczyzn, finał - ew. Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój 14.35: 4x400 m sztafet mieszanych - ew. Polska
ŁUCZNICTWO 2.30: mężczyźni indywidualnie, 1/8 finału - ew. Sławomir Napłoszek 7.45: mężczyźni indywidualnie, ćwierćfinały 8.45: mężczyźni indywidualnie, półfinały 9.30: mężczyźni indywidualnie, o brązowy medal 9.45: mężczyźni indywidualnie, finał
PŁYWANIE 3.30: 100 m st. motylkowym mężczyzn, finał - ew. Jakub Majerski, Paweł Korzeniowski 3.37: 200 m st. grzbietowym kobiet, finał - ew. Laura Bernat 4.11: 50 m st. dowolnym mężczyzn, półfinały - ew. Paweł Juraszek, Konrad Czerniak 4.32: 50 m st. dowolnym kobiet, półfinały - ew. Katarzyna Wasick 4.43: 4x100 m st. zmiennym sztafet mieszanych, finał - Paulina Peda, Jan Kozakiewicz, Jakub Majerski, Kornelia Fiedkiewicz
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW 4.50: 96 kg mężczyzn - Bartłomiej Adamus
SIATKÓWKA PLAŻOWA 8.00: mecze grupowe mężczyzn - Grzegorz Fijałek-Michał Bryl, Piotr Kantor-Bartosz Łosiak 10.50: baraż o 1/8 finału mężczyzn
STRZELECTWO 7.00: karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m kobiet, eliminacje - Aneta Stankiewicz 9.00: karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m kobiet, finał
TENIS 5.00: gra pojedyncza kobiet, o brązowy medal - ew. Iga Świątek, Magda Linette gra pojedyncza kobiet, finał gra pojedyncza mężczyzn, o brązowy medal - ew. Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak gra podwójna kobiet, o brązowy medal - ew. Magda Linette-Alicja Rosolska gra mieszana, o brązowy medal - ew. Iga Świątek-Łukasz Kubot
ŻEGLARSTWO 5.00: 49er mężczyzn, 10. wyścig - Łukasz Przybytek-Paweł Kołodziński 49er mężczyzn, 11. wyścig 49er mężczyzn, 12. wyścig 49er FX kobiet, 10. wyścig - Aleksandra Melzacka-Kinga Łoboda 49er FX kobiet, 11. wyścig 49er FX kobiet, 12. wyścig 7.30: RS:X kobiet, wyścig medalowy - ew. Zofia Noceti-Klepacka 8.30: RS:X mężczyzn, wyścig medalowy - ew. Piotr Myszka










1 sierpnia, niedziela (godziny wg czasu polskiego):
BOKS 4.00: 51 kg kobiet, ćwierćfinały - ew. Sandra Drabik
GIMNASTYKA SPORTOWA 10.55: skok kobiet, finał - ew. Gabriela Sasnal 12.27: poręcze asymetryczne kobiet, finał - ew. Gabriela Sasnal
GOLF 0.30: mężczyźni, 4. runda, finał - Adrian Meronk
JEŹDZIECTWO 1.30: WKKW indywidualnie i drużynowo, dzień 3 - Paweł Spisak, Joanna Pawlak, Małgorzata Cybulska
LEKKOATLETYKA 2.10: rzut młotem kobiet, kwalifikacje - Joanna Fiodorow, Malwina Kopron, Anita Włodarczyk 2.40: 3000 m z przeszkodami, kobiet, eliminacje - Alicja Konieczek, Aneta Konieczek 3.35: pchnięcie kulą kobiet, finał - ew. Paulina Guba, Klaudia Kardasz 3.45: 400 m mężczyzn, eliminacje - Karol Zalewski 12.45: 100 m ppł kobiet, półfinały - ew. Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska 13.25: 800 m mężczyzn, półfinały - ew. Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski
PŁYWANIE 3.30: 50 m st. dowolnym mężczyzn, finał - ew. Paweł Juraszek, Konrad Czerniak 3.37: 50 m st. dowolnym kobiet, finał - ew. Katarzyna Wasick 4.36: 4x100 m st. zmiennym mężczyzn, finał - ew. Polska: Kacper Stokowski, Jan Kozakiewicz, Jakub Majerski, Jakub Kraska
SIATKÓWKA mężczyźni 2.00: Polska - Kanada
SIATKÓWKA PLAŻOWA 2.00: 1/8 finału mężczyzn - ew. Grzegorz Fijałek-Michał Bryl, Piotr Kantor-Bartosz Łosiak
TENIS 05.00: gra pojedyncza mężczyzn, finał - ew. Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak gra podwójna kobiet, finał - ew. Magda Linette-Alicja Rosolska gra mieszana, ew. Iga Świątek-Łukasz Kubot
TENIS STOŁOWY 3.00: drużyna kobiet, 1/8 finału - Polska: Natalia Partyka, Li Qian, Natalia Bajor
ŻEGLARSTWO 5.00: 470er kobiet, 7. wyścig - Agnieszka Skrzypulec-Jolanta Ogar 470er kobiet, 8. Wyścig 8.30: Laser Radial kobiet, wyścig medalowy - ew. Magdalena Kwaśna










2 sierpnia, poniedziałek (godziny wg czasu polskiego):
GIMNASTYKA SPORTOWA 11.00: ćwiczenia wolne kobiet - ew. Gabriela Sasnal
JEŹDZIECTWO 10.00: WKKW indywidualnie i drużynowo - Polska: Paweł Spisak, Joanna Pawlak, Małgorzata Cybulska
KAJAKARSTWO 2.30: K-1 200 m kobiet, eliminacje - Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska 3.05: C-2 1000 m mężczyzn, eliminacje - Wiktor Głazunow-Tomasz Barniak 4.00: K-2 500 m kobiet, eliminacje - Karolina Naja-Anna Puławska 4.45: K-1 200 m kobiet, ćwierćfinały 5.06: C-2 1000 m mężczyzn, ćwierćfinały 5.45: K-2 500 m kobiet, ćwierćfinały
KOLARSTWO TOROWE 8.30: sprint drużynowy kobiet, kwalifikacje - Polska: Urszula Łoś, Marlena Karwacka 9.50: sprint drużynowy kobiet, 1. runda 11.00: sprint drużynowy kobiet, o brązowy medal sprint drużynowy kobiet, finał
LEKKOATLETYKA 2.00: rzut młotem mężczyzn, kwalifikacje - Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki 2.35: 1500 m kobiet, eliminacje - Martyna Galant 4.50: 100 m ppł kobiet, finał - ew. Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska 12.00: 400 m ppł kobiet, półfinały - ew. Joanna Linkiewicz 13.05: 400 m mężczyzn, półfinały - ew. Karol Zalewski
SIATKÓWKA PLAŻOWA 2.00: 1/8 finału mężczyzn - ew. Grzegorz Fijałek-Michał Bryl, Piotr Kantor-Bartosz Łosiak
STRZELECTWO 4.30: karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m mężczyzn, eliminacje - Tomasz Bartnik 9.50: karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m mężczyzn, finał
TENIS STOŁOWY 7.30: drużyna kobiet, ćwierćfinały - ew. Polska: Natalia Partyka, Li Qian, Natalia Bajor
ZAPASY 4.30: 68 kg w st. wolnym kobiet, 1/8 finału - Agnieszka Wieszczek-Kordus 97 kg w st. klasycznym mężczyzn, 1/8 finału - Tadeusz Michalik 5.50: 68 kg w st. wolnym kobiet, ćwierćfinały 97 kg w st. klasycznym mężczyzn, ćwierćfinały 11.35: 97 kg w st. klasycznym mężczyzn, półfinały 11.55: 68 kg w st. wolnym kobiet, półfinały
ŻEGLARSTWO 5.00: 470er kobiet, 9. wyścig - Agnieszka Skrzypulec-Jolanta Ogar 470er kobiet, 10. wyścig 7.30: 49er FX kobiet, wyścig medalowy - ew. Aleksandra Melzacka-Kinga Łoboda 8.30: 49er mężczyzn, wyścig medalowy - ew. Łukasz Przybytek-Paweł Kołodziński









3 sierpnia, wtorek (godziny wg czasu polskiego):
BOKS 4.48: 63 kg mężczyzn, ćwierćfinały - ew. Damian Durkacz
GIMNASTYKA SPORTOWA 10.53: równoważnia kobiet - ew. Gabriela Sasnal
KAJAKARSTWO 2.30: K-1 200 m kobiet, półfinały - ew. Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska 2.44: C-2 1000 m mężczyzn, półfinały - ew. Wiktor Głazunow-Tomasz Barniak 3.23: K-2 500 m kobiet, półfinały - ew. Karolina Naja-Anna Puławska 4.30: K-1 200 m kobiet, finał B 4.37: K-1 200 m kobiet, finał 4.46: C-2 1000 m mężczyzn, finał B 4.54: C-2 1000 m mężczyzn, finał 5.40: K-2 500 m kobiet, finał B 5.47: K-2 500 m kobiet, finał
KOLARSTWO TOROWE 8.58: sprint drużynowy mężczyzn, kwalifikacje - Polska: Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski 9.50: sprint drużynowy mężczyzn, 1. runda 10.35: sprint drużynowy mężczyzn, o brązowy medal sprint drużynowy mężczyzn, finał
LEKKOATLETYKA 2.05: 1500 m mężczyzn, eliminacje - Marcin Lewandowski, Michał Rozmys 2.20: rzut oszczepem kobiet, kwalifikacje - Maria Andrejczyk 2.45: 400 m kobiet, eliminacje - Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek 12.10: 110 m ppł mężczyzn, eliminacje - Damian Czykier 12.15: pchnięcie kulą mężczyzn, kwalifikacje - Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki 12.20: skok o tyczce mężczyzn, finał - ew. Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Robert Sobera 13.35: rzut młotem kobiet, finał - ew. Joanna Fiodorow, Anita Włodarczyk, Malwina Kopron 14.25: 800 m kobiet, finał - ew. Joanna Jóźwik, Angelika Sarna, Anna Wielgosz
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW 6.50: 109 kg mężczyzn - Arkadiusz Michalski
SIATKÓWKA mężczyźni 2.00, 6.00, 10.00, 14.30: ćwierćfinał - ew. Polska
TENIS STOŁOWY 12.30: drużyny kobiet, półfinały - ew. Polska: Natalia Partyka, Li Qian, Natalia Bajor
ZAPASY 4.00: 68 kg w st. wolnym kobiet, repasaże - ew. Agnieszka Wieszczek-Kordus 97 kg w st. klasycznym mężczyzn, repasaże - ew. Tadeusz Michalik 13.05: 97 kg w st. klasycznym mężczyzn, o brązowy medal 13.30: 97 kg w st. klasycznym mężczyzn, finał 13.55: 68 kg w st. wolnym kobiet, o brązowy medal 14.20: 68 kg w st. wolnym kobiet, finał








4 sierpnia, środa (godziny wg czasu polskiego):
BOKS 7.00: 51 kg kobiet, półfinały - ew. Sandra Drabik 7.30: 69 kg kobiet, półfinały - ew. Karolina Koszewska
DESKOROLKA 2.00: park kobiet, eliminacje - Amelia Brodka 5.30: park kobiet, finał
KAJAKARSTWO 2.58: C-1 200 m kobiet, kwalifikacje - Dorota Borowska 3.19: K-1 500 m kobiet, kwalifikacje - Marta Walczykiewicz, Justyna Iskrzycka 4.53: C-1 200 m kobiet, ćwierćfinały 5.07: K-1 500 m kobiet, ćwierćfinały
KOLARSTWO TOROWE 8.30: sprint mężczyzn, kwalifikacje - Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel lub Patryk Rajkowski 9.10: keirin kobiet, kwalifikacje - Urszula Łoś, Marlena Karwacka 9.35: sprint mężczyzn, 1. runda 10.11: keirin kobiet, repasaże 10.31: sprint mężczyzn, repasaże 11.13: sprint mężczyzn, 2. runda 11.47: sprint mężczyzn, repasaże
LEKKOATLETYKA 2.00: dziesięciobój mężczyzn, 100 m - Paweł Wiesiołek dziesięciobój mężczyzn, skok w dal dziesięciobój mężczyzn, pchnięcie kulą siedmiobój kobiet, 100 m ppł - Adrianna Sułek siedmiobój kobiet, skok wzwyż 400 m ppł kobiet, finał - ew. Joanna Linkiewicz 2.05: rzut oszczepem mężczyzn, kwalifikacje - Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód 4.00: 110 m ppł mężczyzn, półfinały - ew. Damian Czykier 11.30: dziesięciobój mężczyzn, skok wzwyż dziesięciobój mężczyzn, 400 m siedmiobój kobiet, pchnięcie kulą siedmiobój kobiet, 200 m 12.00: 1500 m kobiet, półfinały - ew. Martyna Galant 12.30: 400 m kobiet, półfinały - ew. Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek 13.00: 3000 m z przeszkodami kobiet - ew. Alicja Konieczek, Aneta Konieczek 13.15: rzut młotem mężczyzn, finał - ew. Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki 14.05: 800 m mężczyzn, finał - ew. Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski
SIATKÓWKA PLAŻOWA 2.00: ćwierćfinały mężczyzn - ew. Grzegorz Fijałek-Michał Bryl, Piotr Kantor-Bartosz Łosiak
WSPINACZKA SPORTOWA 10.00: kombinacja kobiet (czasówka, bouldering i prowadzenie), kwalifikacje - Aleksandra Mirosław
ZAPASY 4.30: 57 kg w st. wolnym kobiet, 1/8 finału - Jowita Wrzesień 5.50: 57 kg w st. wolnym kobiet, ćwierćfinały 11.55: 57 kg w st. wolnym kobiet, półfinały ŻEGLARSTWO 8.30: 470 kobiet, wyścig medalowy - ew. Agnieszka Skrzypulec-Jolanta Ogar







5 sierpnia, czwartek (godziny wg czasu polskiego):
KAJAKARSTWO 2.44: C-1 200 m kobiet, półfinały - ew. Dorota Borowska 2.58: K-1 500 m kobiet, półfinały - ew. Marta Walczykiewicz, Justyna Iskrzycka 4.36: C-1 200 m kobiet, finał B 5.01: K-1 500 m kobiet, finał B 4.43: C-1 200 m kobiet, finał 5.08: K-1 500 m kobiet, finał
KOLARSTWO TOROWE 8.30: omnium mężczyzn, scratch - Szymon Sajnok 8.48: sprint mężczyzn, 1/8 finału 9.21: sprint mężczyzn, repasaże 9.27: omnium mężczyzn, wyścig na tempo 9.45: sprint mężczyzn, ćwierćfinał - ew. Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel lub Patryk Rajkowski 9.57: keirin kobiet, półfinał - ew. Urszula Łoś, Marlena Karwacka 10.07: omnium mężczyzn, wyścig eliminacyjny 10.37: keirin kobiet, finał B 10.45: keirin kobiet, finał 10.55: omnium mężczyzn, wyścig punktowy, finał 11.27: sprint mężczyzn, o miejsca 5-8
LEKKOATLETYKA 2.00: dziesięciobój mężczyzn, 110 m ppł - Paweł Wiesiołek dziesięciobój mężczyzn, rzut dyskiem dziesięciobój mężczyzn, skok o tyczce siedmiobój kobiet, skok w dal - Adrianna Sułek siedmiobój kobiet, rzut oszczepem 2.10: skok wzwyż kobiet, kwalifikacje - Kamila Lićwinko 3.00: 4x100 m, kobiet, eliminacje - Polska: Pia Skrzyszowska, Marlena Gola, Paulina Guzowska, Paulina Paluch, Klaudia Adamek, Marika Popowicz-Drapała 4.05: pchnięcie kulą mężczyzn, finał - ew. Konrad Bukowiecki, Michał Haratyk 4.55: 110 m ppł mężczyzn, finał - ew. Damian Czykier 9.30: chód na 20 km mężczyzn - Łukasz Niedziałek 12.00: dziesięciobój mężczyzn, rzut oszczepem 12.25: 4x400 m kobiet, eliminacje - Polska: Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek, Małgorzata Hołub-Kowalik, Dominika Baćmaga, Kinga Gacka, Anna Kiełbasińska, Kornelia Lesiewicz 13.00: 1500 m mężczyzn, półfinały - ew. Marcin Lewandowski, Michał Rozmys 14.00: 400 m mężczyzn, finał 14.20: siedmiobój kobiet, 800 m, finał 14.40: dziesięciobój mężczyzn, 1500 m, finał
SIATKÓWKA mężczyźni 6.00. 14.00: półfinał - ew. Polska
SIATKÓWKA PLAŻOWA 2.00: półfinały mężczyzn - ew. Grzegorz Fijałek-Michał Bryl, Piotr Kantor-Bartosz Łosiak
TENIS STOŁOWY 4.00: drużyny kobiet, o brązowy medal - ew. Polska: Natalia Partyka, Li Qian, Natalia Bajor 12.30: drużyny kobiet, finał
ZAPASY 4.00: 57 kg w st. wolnym kobiet, repasaże - ew. Jowita Wrzesień 4.30: 53 kg w st. wolnym kobiet, 1/8 finału - Roksana Zasina 74 kg w st. wolnym mężczyzn, 1/8 finału - Kamil Rybicki 5.50: 53 kg w st. wolnym kobiet, ćwierćfinały 74 kg w st. wolnym mężczyzn, ćwierćfinały 11.15: 74 kg w st. wolnym mężczyzn, półfinały 11.55: 53 kg w st. wolnym kobiet, półfinały 13.55: 57 kg w st. wolnym kobiet, o brązowy medal 14.20: 57 kg w st. wolnym kobiet, finał






6 sierpnia, piątek (godziny wg czasu polskiego):
BOKS 07.00: 75 kg kobiet, półfinały - ew. Elżbieta Wójcik 07.32: 63 kg mężczyzn, półfinały - ew. Damian Durkacz
KAJAKARSTWO 2.44: C-1 1000 m mężczyzn, eliminacje - Mateusz Kamiński 3.15: K-4 500 m kobiet, eliminacje - Polska: Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska 4.21: C-1 1000 m mężczyzn, ćwierćfinały
KOLARSTWO TOROWE 8.30: sprint kobiet, kwalifikacje - Urszula Łoś, Marlena Karwacka 9.10: sprint mężczyzn, półfinały - ew. Polska: Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel lub Patryk Rajkowski 9.16: sprint kobiet, 1. runda 9.58: sprint kobiet, repasaże 10.15: madison kobiet - Daria Pikulik, Wiktoria Pikulik 11.00: sprint mężczyzn, o brązowy medal sprint mężczyzn, finał 11.06: sprint kobiet, 2. runda 11.53: sprint kobiet, repasaże
LEKKOATLETYKA 22.30 (czwartek, 5 sierpnia) chód na 50 km mężczyzn - Rafał Augustyn, Artur Brzozowski, Dawid Tomala 9.30: chód na 20 km kobiet - Katarzyna Zdziebło 13.00: 4x100 m kobiet, finał - ew. Polska: Pia Skrzyszowska, Marlena Gola, Paulina Guzowska, Paulina Paluch, Klaudia Adamek, Marika Popowicz-Drapała 13.25: 4x400 m mężczyzn, eliminacje - Polska: Karol Zalewski, Kajetan Duszyński, Patryk Grzegorzewicz, Dariusz Kowaluk, Jakub Krzewina, Mateusz Rzeźniczak 13.50: rzut oszczepem kobiet, finał - ew. Maria Andrejczyk 14.35: 400 m kobiet, finał - ew. Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek 14.50: 1500 m kobiet, finał - ew. Martyna Galant
PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY 7.30: kobiety, pływanie - Anna Maliszewska 8.45: kobiety, szermierka 10.15: kobiety, jazda konna 12.30: kobiety, bieg ze strzelaniem, finał
WSPINACZKA SPORTOWA 10.30: kombinacja kobiet (czasówka, bouldering i prowadzenie), finał - ew. Aleksandra Mirosław
ZAPASY 04.00: 53 kg w st. wolnym kobiet, repasaże - ew. Roksana Zasina 74 kg w st. wolnym mężczyzn, repasaże - ew. Kamil Rybicki 04.30: 65 kg w st. wolnym mężczyzn, 1/8 finału - Magomedmurad Gadżijew 05.50: 65 kg w st. wolnym mężczyzn, ćwierćfinały 11.15: 65 kg w st. wolnym mężczyzn, półfinały 12.30: 74 kg w st. wolnym mężczyzn, o brązowy medal 12.55: 74 kg w st. wolnym mężczyzn, finał 13.55: 53 kg w st. wolnym kobiet, o brązowy medal 14.20: 53 kg w st. wolnym kobiet, finał






Reklama

7 sierpnia, sobota (godziny wg czasu polskiego):
BOKS
7.15: 51 kg kobiet, finał - ew. Sandra Drabik 8.15: 69 kg kobiet, finał - ew. Karolina Koszewska
KAJAKARSTWO 2.44: C-1 1000 m mężczyzn, półfinały - ew. Mateusz Kamiński 3.07: K-4 500 m kobiet, półfinały - ew. Polska: Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska 4.31: C-1 1000 m mężczyzn, finał B 4.39: C-1 1000 m mężczyzn, finał 5.00: K-4 500 m kobiet, finał
KOLARSTWO TOROWE 8.30: sprint kobiet, 1/8 finału - ew. Urszula Łoś, Marlena Karwacka 8.48: keirin mężczyzn, eliminacje - Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel 9.13: sprint kobiet, repasaże 9.19: keirin mężczyzn, repasaże 9.39: sprint kobiet, ćwierćfinały 9.55: madison mężczyzn - Szymon Sajnok, Daniel Staniszewski
LEKKOATLETYKA 0.00: maraton kobiet - Karolina Nadolska, Aleksandra Lisowska, Angelika Mach 12.35: skok wzwyż kobiet, finał - ew. Kamila Lićwinko 13.00: rzut oszczepem mężczyzn, finał - ew. Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód 13.40: 1500 m mężczyzn, finał - ew. Marcin Lewandowski, Michał Rozmys 14.30: 4x400 m kobiet, finał - ew. Polska: Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek, Małgorzata Hołub-Kowalik, Dominika Baćmaga, Kinga Gacka, Anna Kiełbasińska, Kornelia Lesiewicz 14.50: 4x400 m mężczyzn, finał - ew. Polska: Karol Zalewski, Kajetan Duszyński, Patryk Grzegorzewicz, Dariusz Kowaluk, Jakub Krzewina, Mateusz Rzeźniczak, Wiktor Suwara
PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY 7.30: mężczyźni, pływanie - Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak 8.45: mężczyźni, szermierka 10.15: mężczyźni, jazda konna 12.30: mężczyźni, bieg ze strzelaniem, finał
SIATKÓWKA mężczyźni 6.30: o brązowy medal - ew. Polska 14.15: finał
SIATKÓWKA PLAŻOWA mężczyźni 3.00: o brązowy medal - ew. Grzegorz Fijałek-Michał Bryl, Piotr Kantor-Bartosz Łosiak 4.30: finał
ZAPASY 11.45: 65 kg w st. wolnym mężczyzn, repasaże - ew. Magomedmurad Gadżijew 12.30: 65 kg w st. wolnym mężczyzn, o brązowy medal 12.55: 65 kg w st. wolnym mężczyzn, finał






8 sierpnia, niedziela (godziny wg czasu polskiego):
13.00: ceremonia zamknięcia
BOKS 7.15: 63 kg mężczyzn - ew. Damian Durkacz 7.45: 75 kg kobiet - ew. Elżbieta Wójcik
KOLARSTWO TOROWE 3.00: omnium kobiet, scratch - Daria Pikulik 3.18: sprint kobiet, półfinały - ew. Urszula Łoś, Marlena Karwacka 3.45: omnium kobiet, wyścig na tempo 4.06: sprint kobiet, o miejsce 5-8 4.09: keirin mężczyzn, półfinały - ew. Mariusz Rudyk, Krzysztof Maksel 4.20: sprint kobiet, o brązowy medal sprint kobiet, finał 4.26: omnium kobiet, wyścig eliminacyjny 4.51: keirin mężczyzn, finał B 5.00: keirin mężczyzn, finał 5.25: omnium kobiet, wyścig punktowy, finał
LEKKOATLETYKA 0.00: maraton mężczyzn - Marcin Chabowski, Adam Nowicki, Arkadiusz Gardzielewski