Pierwsza partia trwała 33 minuty, a Polacy nie wykorzystali w niej czterech setboli, przegrywając 29:31.

Drugiego seta wygrali 21:19, ale w tie-breaku zdobyli tylko siedem punktów i pożegnali się z turniejem.

Oba duety zajęły trzecie lokaty w swoich grupach. Kantor z Łosiakiem doznali dwóch porażek i zanotowali jedno zwycięstwo - nad Japończykami Yusuke Ishijima i Katsuhiro Shiratorim 2:0, które pozwoliło im zająć trzecią lokatę.

Grają jeszcze Fijałek i Bryl

Do najlepszej "16" turnieju olimpijskiego awansowali z drugiej pozycji w swojej grupie Grzegorz Fijałek i Michał Bryl.

W poniedziałek ich rywalami w meczu o awans do ćwierćfinału będą Włosi Paolo Nicolai i Daniele Lupo, którzy w fazie grupowej wygrali z Kantorem i Łosiakiem 2:1.