Dziennik Gazeta Prawana logo

Kilkaset osób zakażonych koronawirusem po igrzyskach w Tokio

10 września 2021, 18:44
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Olimpiada. Japonia
Shutterstock
863 osoby zakaziły się koronawirusem podczas wydarzeń sportowych na tegorocznych igrzyskach olimpijskich i paraolimpijskich w Tokio, w tym 41 sportówców, 50 przedstawicieli mediów oraz 29 członków japońskiego komitetu organizacyjnego - podała japońska stacja NHK, powołując się na dane organizatorów.

Podczas olimpiady zakaziło się 547 osób, a podczas paraolimpiady - 316.

Łącznie, w olimpiadzie i paraolimpiadzie wzięło udział 15 tys. sportowców. Z powodu pandemii zawody odbywały się bez udziału widzów.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj