KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.: Samantha Jane Richards 25, Justyna Żurowska 21, Sidney Spencer 15, Ludmiła Sapowa 8, Izabela Piekarska 6, Agnieszka Kaczmarczyk 5, Katarzyna Dźwigalska 3, Jela Vidacic 2, Julia Dureika 2;

USK Praga: Lindsay Whalen 15, Sonja Kireta 12, Zane Tamane 10, Evanthia Maltsi 10, Sandra Le Drean 10, Katherina Elhotova 6, Ieva Kublina 6, Markota Bednarova 3, Cathrine Kraayeveld 0.

Wicemistrzynie Polski dominowały od pierwszej do ostatniej minuty spotkania. Wygrały walkę pod tablicami 37:26 i były skuteczniejsze w ataku, szczególnie w rzutach zza linii 6,25 m. Spotkanie rozpoczęły od czterech rzędu rzutów za trzy punkty (dwukrotnie Amerykanka Sidney Spencer oraz Agnieszka Kaczmarczyk i Katarzyna Dźwigalska), a w całym meczu uczyniły to dziewięciokrotnie.

Akademiczki prowadziły w połowie pierwszej kwarty 14:4, ale po 10 minutach ich przewaga stopniała do czterech punktów. W dwóch kolejnych kwartach było dużo walki, a spotkanie było wyrównane.

O zwycięstwie gorzowianek przesądziła czwarta kwarta, wygrana 20:11. Najlepsze w ataku były: Australijka Samantha Richards (25 punktów) i kapitan drużyny Justyna Żurowska (21 punktów).