Koszykarze Stelmetu Zielona Góra wygrali w Zgorzelcu z miejscowym Turowem 69:65 (19:15, 15:12, 17:17, 18:21) w pierwszym meczu finału Tauron Basket Ligi.
Najskuteczniejszym graczem meczu był serbski skrzydłowy gości, Oliver Stević, który rzucił 20 punktów. Najwięcej w zespole gospodarzy - 16 pkt. - zdobył Damian Kulig.
W rywalizacji o tytuł mistrza Polski Stelmet prowadzi 1-0. Drugie spotkanie zostanie rozegrane także w Zgorzelcu, w najbliższy wtorek, 28 maja. Początek o godz. 19.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zobacz
|