AZS ma 17 punktów i o punkt wyprzedza PGE Turów, który jeszcze nie przegrał w tym sezonie, ale rozegrał o mecz mniej. Rosa Radom jest trzecia i traci do lidera 2 punkty.

Polfarmex Kutno wygrał u siebie z King WilkamiMorskimi Szczecin 70:65. W ostatniej części goście odrobili większość strat, ale na doprowadzenie do dogrywki zabrakło czasu. Zespół z Kutna ma 14 punktów i zajmuje 5. miejsce; dla szczecińskiego klubu była to już 7. porażka. King Wilki Morskie z dorobkiem 11 punktów są na 13. pozycji.

Po 7 porażek na koncie mają też Start Lublin i Anwil; włocławski klub wygrał w sobotę w Lublinie 91:79, zapewniając sobie wygraną w ostatniej kwarcie. Anwil wygrał tę część różnicą 13 punktów. Oba kluby mają po 11 punktów; Anwil jest 12., a Start na przedostatnim, 15. miejscu.

Wyniki:
AZS Koszalin - Rosa Radom 87:69 (15:18, 15:14, 23:21, 34:16)
Polfarmex Kutno - King Wilki Morskie Szczecin 70:65 (21:17, 15:10, 23:14, 11:24)
Wikana Start Lublin - Anwil Włocławek 77:91 (16:18, 24:24, 23:22, 14:27)