Dziennik Gazeta Prawana logo

Liga NBA: Wizards lepsi od Magic. Double-double Gortata

10 lutego 2015, 07:57
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Marcin Gortat
Marcin Gortat/Newspix
Washington Wizards wygrali we własnej hali z Orlando Magic 96:80 przedłużając serię zwycięstw z tym rywalem do ośmiu. Stołeczny zespół pokonał Orlando cztery razy w ubiegłym i cztery razy w bieżącym sezonie.

W poniedziałkowym meczu dobrze zagrał Marcin Gortat, który zaliczył 14. double-double w sezonie - zdobył 14 punktów i miał 14 zbiórek. Polak trafił pięć z sześciu rzutów z gry i cztery wolne, a wszystkie piłki zebrał w obronie. Jego statystyki uzupełniają trzy asysty, blok, dwie straty i trzy faule. Dobry mecz rozegrał inny z liderów Wizards John Wall, któremu zabrakło jednego punktu do triple-double - rzucił 9 punktów i miał po 10 zbiórek i asyst.

Washington z bilansem 33-20 zajmuje trzecie miejsce w Konferencji Wschodniej, Orlando (16-39) jest 13. na Wschodzie.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj