18 punktów dla stołecznej drużyny zdobył Marcin Gortat. Polak grał 26 minut, zanotował siedem zbiórek, miał sześć asyst i cztery bloki.

Swoje mecze wygrały również czołowe drużyny Konferencji Wschodniej. Atlanta Hawks pokonali Brooklyn Nets 114:111, Cleveland Cavaliers zwyciężyli Milwaukee Bucks 104:99, a Toronto Raptors wygrali z Charlotte Hornets 92:72. Porażki doznali za to Chicago Bulls, którzy przegrali z Orlando Magic 103:105.

Na Zachodzie również wygrywały drużyny pewne awansu do fazy play off. Memphis Grizzlies pokonali New Orleans Pelicans 110:74, Portland Trail Blazers zwyciężyli Minnesotę Timberwolves 116:91, San Antonio Spurs wygrali z Houston Rockets 110:98, a Denver Nuggets byli lepsi od Los Angeles Lakers, zwyciężając 119:101.

Pewnych udziału w fazie play off jest 12 zespołów. Na Wschodzie awans wywalczyły już Atlanta Hawks, Cleveland Cavaliers, Chicago Bulls, Toronto Raptors i Washington Wizards, a na Zachodzie Golden State Warriors, Memphis Grizzlies, Houston Rockets, Portland Trail Blazers, Los Angeles Clippers, San Antonio Spurs oraz Dallas Mavericks.

W fazie play off weźmie udział 16 zespołów, po osiem z dwóch konferencji. Rozgrywki rozpoczną się w drugiej połowie kwietnia.