To kolejna wielka inwestycja Cinkciarz.pl w sport. Do tej pory firma znana była głównie ze wspierania piłkarskiej reprezentacji Polski.

Reklama

Umowa między klubem NBA a spółką została podpisana na siedem lat. Cinkciarz.pl jest liderem internetowego rynku wymiany walut. To historyczne wydarzenie dla polskiego biznesu. Jesteśmy pierwszą europejską firmą, która współpracuje z Chicago Bulls. Zespołem, który reprezentuje amerykańską historię. Ta drużyna jest symbolem sukcesu i sportowego ducha walki - mówi Marcin Pióro, Prezes Zarządu spółki Cinkciarz.pl.

Cinkciarz.pl otrzyma prawa marketingowe do ekspozycji marki na bandach elektronicznych przy parkiecie, reklamy wideo przed meczami, obecność na ekranach LED przy koszu, w programach meczowych, do organizacji nocy promocyjnych oraz opcję hospitality marki Cinkciarz.pl podczas meczów Chicago Bulls w United Center. Marka Cinkciarz.pl zostanie wyeksponowana w internetowych materiałach wideo: "BullsTV Game Preview", "BullsTV Recap" i "Inside the Locker Room". Dotyczy to zarówno gier przedsezonowych jak i meczów sezonu regularnego. Cinkciarz.pl będzie też obecny na oficjalnej stronie i w aplikacji mobilnej drużyny Bulls.

cinkciarz.pl