Tym razem Warriors wygrali na wyjeździe z Phoenix Suns 135:116, a ich najskuteczniejszym graczem był Stephen Curry - 41 pkt, w tym 9 udanych prób za trzy punkty.

Na drugim biegunie jest ekipa Philadelphii. 76ers przegrali siedemnasty kolejny mecz i pozostają jedynym zespołem bez zwycięstwa. Tym razem koszykarze Philadelphii byli bliscy przerwania fatalnej serii - ulegli we własnej hali Houston Rockets 114:116. Houston zwycięstwo zawdzięcza Jamesowi Hardenowi, który zdobył 50 pkt.

Jeśli 76ers przegrają następny mecz, wyrównają niechlubny rekord New Jersey Nets - 18 kolejnych porażek na otwarcie sezonu 2009/2010. Licząc poprzednie rozgrywki Philadelphia ma już na koncie 27 przegranych z rzędu.

Washington Wizards ponieśli najwyższą porażkę w tym sezonie - ulegli na wyjeździe Boston Celtics 78:111 (18:29, 18:25, 20:25, 22:32). Marcin Gortat grał 31 minut, zdobył 4 punkty.

Liderem Konferencji Zachodniej są Golden State Warriors z bilansem 17-0. Na Wschodzie prowadzą Cleveland Cavaliers (12-4).