Lampe był na parkiecie 29 minut, uzyskał 19 punktów (trafił między innymi 9 z 13 rzutów za dwa punkty) i miał siedem zbiórek. Szewczyk był tłem dla Lampego - zdobył 4 punkty, zebrał 3 piłki i grał tylko 15 minut, bo miał kłopoty z faulami.

Zespół Chimki jest liderem tabeli superligi z kompletem czterech zwycięstw. Lokomotiw zajmuje 7. lokatę z bilansem jednej wygranej i dwóch porażek.

W lidze hiszpańskiej drużyna Cajasol Sewilla, w której gra Michał Ignerski, sprawiła sensację pokonując w 5. kolejce w Madrycie występujący w Eurolidze Real, po dogrywce, 116:109. Polski skrzydłowy uzyskał 8 punktów i miał 2 zbiórki.

Było to pierwsze zwycięstwo Cajasol w lidze ACB i najwyższa zdobycz punktowa Sewilli w historii klubu - poprzednio rekord punktowy - 114 został ustanowiony przez koszykarzy Cajasol w meczu z Taugres w 1994 roku.