Bohaterem Bucks był Khris Middleton. Po trzech kwartach jego zespół przegrywał 88:95, ale w ostatniej części gry 29-latek zdobył aż 20 punktów, a w całym meczu 38. Do tego miał także 11 zbiórek i siedem asyst.

To, co Khris dziś zrobił było nieprawdopodobne. Jemu przede wszystkim zawdzięczamy zwycięstwo. Był po prostu wspaniały - komplementował kolegę Giannis Antetokounmpo. Grek dołożył 33 pkt i 11 zbiórek.

Cieszę się, że gra po naszej stronie - dodał trener Bucks Mike Budenholzer.

Wśród pokonanych najlepszy był Trae Young. 22-letni rozgrywający zdobył 35 punktów, ale w ostatniej kwarcie grał z urazem stawu skokowego i w poniedziałek czekają go szczegółowe badania. Pod koniec trzeciej kwarty przypadkowo nadepnął na stopę sędziego.

To było frustrujące. Kontuzja wpłynęła na moją dynamikę - przyznał.

Kolejny mecz odbędzie się we wtorek, również w Atlancie. W finale Konferencji Zachodniej Phoenix Suns prowadzą z Los Angeles Clippers 3-1.