W zespole zwycięzców na parkiecie nie pojawili się Kevin Durant, James Harden i Kyrie Irving. W Lakers zabrakło Russella Westbrooka, Carmelo Anthony'ego i LeBrona Jamesa. Z wielkich nazwisk kibice w hali Staples Center mieli okazję obejrzeć tylko Anthony'ego Davisa, który zdobył pierwsze punkty dla Lakers, ale grał zaledwie 11 minut.

W tej sytuacji najskuteczniejsi byli debiutanci w swoich zespołach. Pierwszoroczniak Rookie Cam Thomas zdobył 21 pkt dla Nets, a Malik Monk rzucił 15 punktów w swoim pierwszym meczu z Lakersami, do których przeszedł w sierpniu z Charlotte Hornets. O wysokim zwycięstwie Nets przesądziła czwarta kwarta, wygrana przez nich 39:16.

Kolejne przedsezonowe mecze odbędą się w poniedziałek. Sezon regularny rusza 19 października.