Dziennik Gazeta Prawana logo

Michelle Jenneke powróciła w seksownym wideoclipie

18 grudnia 2012, 12:43
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Michelle Jenneke
Michelle Jenneke/YouTube
Australijska sprinterka znana jest głownie z tego, że przed jednym z biegów na 100 metrów zaprezentowała na bieżni seksowny taniec. Teraz Michelle Jenneke swój "talent artystyczny" zaprezentowała w wideoclipie.

http://www.youtube.com/watch?v=U_9J2oJjjd4

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło YouTube
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj