35-letnia Kenijka na trasie 42,195 m uzyskała wynik 2 godzin , 28 minut i 23 sekund. Na 19. miejscu w klasyfikacji generalnej, a druga wśród pań była reprezentantka Białorusi, Maryna Damancewicz, której strata do zwyciężczyni wyniosła 4 minuty i 37 sekund.

Reprezentantka Polski, Olga Kalendarowa-Ochal, zajęła w biegu 21. miejsce, wynik 2:34:25 dał jej trzecią pozycję wśród kobiet. Urodzona na Ukrainie 28-letnia biegaczka jest żoną maratończyka Pawła Ochala, polskie obywatelstwo otrzymała w 2011 roku.

Drugie miejsce wśród mężczyzn, ze stratą 49 sekund zajął Kenijczyk Elias Kemboi, a trzeci na mecie zameldował się Marokańczyk Jauoad Gharib, który stracił minutę i 9 sekund.
Na ósmym miejscu ukończył bieg najlepszy z polskich maratończyków, Arkadiusz Gardzielewski - jego czas to 2:13:43, zaś na dziewiątym - jego klubowy kolega (Śląsk Wrocław), Błażej Brzeziński, z czasem 2:13:56.

Nie ukończył biegu Henryk Szost - najlepszy polski maratończyk musiał wycofać się po przebiegnięciu 40 km ze względu na dokuczliwy uraz łydki.