Dziennik Gazeta Prawana logo

Mistrzostwa świata: Raphael Holzdeppe najlepszy w skoku o tyczce

13 sierpnia 2013, 08:22
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Raphael Holzdeppe
Raphael Holzdeppe/Newspix
Niemiec Raphael Holzdeppe zdobył złoty medal w skoku o tyczce podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata, które odbywają się w Moskwie.

Brązowy medalista olimpijski z Londynu uzyskał wynik 5,89 m. Srebrny medal - z identycznym wynikiem zdobył faworyzowany Francuz Renaud Lavillenie. Brąz dla Niemca Björna Otto (5,82 m).

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj