Dziennik Gazeta Prawana logo

Mistrzostwa Świata: Teddy Tamgho złotym medalistą w trójskoku

18 sierpnia 2013, 16:20
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Teddy Tamgho
Teddy Tamgho/Newspix
Teddy Tamgho został mistrzem świata w trójskoku. Francuz wygrał wynikiem 18,04 m. To najlepszy tegoroczny rezultat na świecie i trzecia w historii skok powyżej 18 metrów.

Drugie miejsce zajął Kubańczyk Pedro Pablo Pichardo - 17,68, a trzecie Amerykanin Will Claye - 17,52.

Mistrzostwa rozgrywane są w Moskwie.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Tematy: Teddy Tamgho
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj