Dziennik Gazeta Prawana logo

Poważne kłopoty zdrowotne pięknej polskiej lekkoatletki. Od dłuższego czasu walczy z chorobą. WIDEO

23 lutego 2016, 15:20
Ten tekst przeczytasz w
Anna Kiełbasińska
Anna Kiełbasińska/Newspix
Anna Kiełbasińska musi walczyć nie to na bieżni z rywalkami. Od dłuższego czasu nasza piękna lekkoatletka zmaga się z chorobą.
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło X-news
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj