Dziennik Gazeta Prawana logo

Drugie zwycięstwo Vive Targi Kielce w finale mistrzostw Polski

20 maja 2013, 07:39
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Mateusz Jachlewski
Mateusz Jachlewski/Newspix
Piłkarze ręczni Vive Targów Kielce pokonali Orlen Wisłę Płock 36:25 w drugim finałowym meczu ekstraklasy. Podopiecznym Bogdana Wenty potrzebne jest jeszcze jedno zwycięstwo do obrony tytułu mistrzowskiego.

Następny mecz zostanie rozegrany 24 maja w Płocku.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj