Relacja zakończona

Koniec meczu:
Przegrywamy na inaugurację mundialu 26:29.
26:29
Sekundy do końca, a Polacy przegrywają trzema golami. Tego meczu już nie wygramy. Nawet nie zremisujemy.
26:28
Nerwowo na parkiecie. Sędziowie ukarali dwóch Polaków i jednego Niemca.
25:28
Coraz mniej czasu do końca, a my mamy ponownie trzy gole straty.
22:23
Dwie skuteczne akcje Polaków w obronie i ataku. Znów zmniejszamy straty.
20:23
Niemiecki bramkarz od kilku minut nie daje się pokonać.
20:20
Chrapkowski daje nam upragniony remis!
18:19
Łapiemy wiatr w żagle. W osłabieniu odrabiamy straty.
16:19
Wyszomirski bron i rzut karny. Niestety Jurewicz nie kończy golem akcji Polaków.
2015-01-16 18:00:50
Kara dla Grabarczyka, a po chwili dla Rojewskiego. Przez ponad dwie minuty gramy w osłabieniu
15:19
Niestety Niemcy szybko odrabiają to co stracili.
15:17
Kapitalny początek drugiej połowy w wykonaniu Polaków. Dwie bramki odrobione.
14:17
Gramy w przewadze. Lijewski wychodzi na czystą pozycję i trafia.
Wracamy do gry
Niemcy zaczynają drugą część meczu od straty.
Koniec pierwszej części meczu
Po pierwszej połowie nasi piłkarze przegrywają z Niemcami 13:17.
2015-01-16 17:37:05
Polscy kibice zagrzewają Polaków do walki.
12:16
Niemcy grają pewnie w obronie i skutecznie w ataku. Przewaga ich nie maleje.
11:15
Gramy w przewadze, ale tracimy piłkę w ataku, a po chwili i gola. Czas dla naszego trenera.
11:14
Robi się nieciekawie. Niemcy budują swoją przewagę.
10:12
Gramy w osłabieniu. Niemcy wykorzystują przewagę i po dwóch bramkach Steffena Weinholda odskakują nam na dwa gole.
9:9
Michał Jurecki doprowadza do remisu.
7:8
Niemoc w zdobywaniu bramek przełamuje Michał Jurecki.
6:8
Kolejne minuty mijają, a wynik się e zmienia. Nadal 8:6 dla Niemców. Obie drużyny mają kłopot z trafieniem do siatki.
2015-01-16 17:16:11
Oczywiście w Katarze nie mogło zabraknąć polskich kibiców. "Polska, biało-czerwoni" - słychać na trybunach.
6:8
Niemcy trafiają dwa razy z rzędu. My natomiast przeprowadzamy dwie nieskuteczne akcje. Selekcjoner naszej kadry prosi o czas.
6:6
Michał Daszek wykorzystał gapiostwo Niemców i doprowadził do remisu.
3:4
Niestety pierwszy raz w tym spotkaniu tracimy prowadzenie.
3:2
Lijewski show trwa dalej. Trzeci rzut Polaka i trzeci gol!
2:1
Krzysztof Lijewski trafia po indywidualnej akcji.
1:0
Syprzak faulowany i mamy rzut karny. Lijewski nie marnuje okazji!
Początek meczu:
Rozpoczęli biało-czerwoni
2015-01-16 16:57:01
Obie reprezentacje są już na parkiecie. Teraz czas na hymny narodowe Polski i Niemiec.
2015-01-16 16:53:46
2015-01-16 16:53:16
2015-01-16 16:51:51
W takim składzie przystąpimy do meczu z Niemcami:Sławomir Szmal, Piotr Wyszomirski, Krzysztof Lijewski,Karol Bielecki, Michał Jurecki, Piotr Chrapkowski, Piotr Grabarczyk (wszyscy Vive Tauron Kielce), Przemysław Krajewski (Azoty Puławy), Robert Orzechowski (Górnik Zabrze), Kamil Syprzak, Adam Wiśniewski, Michał Daszek, Mariusz Jurkiewicz (wszyscy Orlen Wisła Płock), Andrzej Rojewski, Bartosz Jurecki (Magdeburg), Michał Szyba (Gorenje Velenje - Słowenia),