- Arena ma partnera tytularnego, czyli PGE Polską Grupę Energetyczną - mówi prezes PL.2012+ Tomasz Półgrabski. Jak podaje Radio ZET, Polska Grupa Energetyczna będzie sponsorem tytularnym stadionu.

Reklama

- Zależy nam przede wszystkim, by Stadion Narodowy zarządzany był z sukcesem, żeby się rozwijał, żebyśmy się tutaj wszyscy czuli komfortowo i żeby na nim było organizowane wiele imprez i aktywności - mówi prezes. I dodaje, że do tego oprócz pomysłu potrzebne są pieniądze.

- Dzięki pozyskaniu partnera, to wszystko będziemy mieli - zapewnia Tomasz Półgrabski.

PGE Narodowy, to jedyna oficjalna obowiązująca od dziś nazwa Stadionu Narodowego. Nie pojawi się w niej imię i nazwisko Kazimierza Górskiego. Choć, jak zapowiada prezes PL.2012+, pamięć o trenerze zostanie zachowana.

Umowa z operatorem stadionu spółką PL.2012+ jest podpisana na pięć lat i ma charakter handlowy, a strony postanowiły nie ujawniać kwoty, na jąka opiewa umowa.

- Mogę naprowadzając powiedzieć, że jest ona zbliżona do średniej, jaka jest w Bundeslidze - mówi Półgrabski.

Podczas dzisiejszej konferencji zaprezentowano nowe logo Stadionu Narodowego. W najbliższym czasie na koronie areny pojawią się cztery neony z nową nazwą.

Wiadomo jednak, że prąd do obiektu dostarczać będzie nadal konkurencyjna firmy - RWE, bo to ona zajmuje się dystrybucją energii w Warszawie, zauważa Wprost.pl.

Reklama