Drugi w Europie Środkowo - Wschodniej organizator targów i wystaw

Reklama

Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, to 92 500 m2 powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m2 w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą. Targi Kielce to rocznie 217 000 zwiedzających i gości z blisko 60 krajów,6 000 wystawców oraz 175 000 m2 wynajętej powierzchni wystawienniczej.

W kalendarzu Targów Kielce jest ponad 70 wydarzeń – targów, wystaw i 700 konferencji - m.in. PLASTPOL – najbardziej międzynarodowe targi w Polsce, znany na całym świecie MSPO – trzecie targi przemysłu obronnego w Europie, AUTOSTRADA-POLSKA – jedyne takie targi w Europie, SACROEXPO – największe targi sakralne w Europie oraz AGROTECH – najchętniej odwiedzane targi rolnicze.

Targi wspierają sport

Targi Kielce wspierają lokalnych sportowców od wielu lat. W barwach kieleckiego organizatora targów, od września 2015 roku, występuje żeńska drużyna piłki ręcznej Korona Handball. Poza tym są partnerem Olimpiad Specjalnych oraz włączają się w pomoc przy organizacji letnich czy zimowych igrzysk ogólnopolskich i międzynarodowych organizowanych przez Świętokrzyski Oddział Olimpiad Specjalnych Polska. Wiele wydarzeń o charakterze sportowym odbywa się także w samych targach. Prestiżowe widowisko „Kulturystyka i fitness”, turniej brydża sportowego, Targi Kielce Sport-Expo czy konferencja „Bezpieczny stadion” to tylko niektóre z nich.

Reklama

Targi Kielce – dobry gracz

Do Targów Kielce należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym. Wśród organizatorów wystaw z Europy Środkowo – Wschodniej, kielecki ośrodek targowy znajduje się na drugiej pozycji pod względem liczby wystawców i wynajętej powierzchni, wyprzedzając HUNGEXPO Budapeszt, targi w Brnie czy Międzynarodowe Targi Kijów.

Oferta Targów Kielce to nie tylko wystawiennicze spotkania biznesowe ale również możliwość aranżacji dużych konferencji i kongresów, jak i kameralnych spotkań biznesowych, np. w Sali konferencyjnej na 57-metrowej wieży widokowej. Dodatkowo Targi Kielce proponują możliwość organizacji cateringu czy noclegów.