BADMINTON
13.30 gra pojedyncza, ćwierćfinały – ew. Adrian Dziółko
17.30 gra mieszana, FINAŁ – ew. Nadieżda Kostiuczyk-Zięba i Robert Mateusiak

KAJAKARSTWO
14.51 K1 500 m kobiety, eliminacje – Ewelina Wojnarowska
15.48 K1 500 m kobiety, półfinały – ew. Wojnarowska

LEKKOATLETYKA
14.30 dziesięciobój, 100 m – Paweł Wiesiołek
14.40 młot mężczyzn, eliminacje – Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki
15.35 dziesięciobój, w dal - Wiesiołek
15.55 800 m kobiet, eliminacje – Angelika Cichocka, Joanna Jóźwik
16.50 3000 m z przeszkodami mężczyzn, FINAŁ – ew. Krystian Zalewski
17.15 dziesięciobój, kula - Wiesiołek
22.45 dziesięciobój, wzwyż – Wiesiołek
1.30 oszczep mężczyzn, eliminacje – Łukasz Grzeszczuk, Marcin Krukowski
1.45 100 m ppł, półfinały – ew. Karolina Kołeczek
2.20 dziesięciobój, 400 m - Wiesiołek
3.00 200 m mężczyzn, półfinały – ew. Karol Zalewski
3.30 200 m kobiet, FINAŁ – ew. Anna Kiełbasińska
3.55 100 m ppł, FINAŁ – ew. Kołeczek

PIŁKA RĘCZNA
MĘŻCZYŹNI
15.00 ćwierćfinał – ew. Polacy
18.30 ćwierćfinał – ew. Polacy
22.00 ćwierćfinał – ew. Polacy
1.30 ćwierćfinał – ew. Polacy

SIATKÓWKA
MĘŻCZYŹNI
15.00 ćwierćfinał – ew. Polacy
19.00 ćwierćfinał – ew. Polacy
23.00 ćwierćfinał – ew. Polacy
3.15 ćwierćfinał – ew. Polacy

SIATKÓWKA PLAŻOWA
3.00 kobiety, o brązowy medal – ew. Kinga Kołosińska i Monika Brzostek
4.30 kobiety, FINAŁ - ew. Kołosińska i Brzostek

TENIS STOŁOWY
16.00 drużynowo mężczyźni, o brązowy medal - ew. Jakub Dyjas, Daniel Górak, Wang Zengyi
00.30 drużynowo mężczyźni, FINAŁ - ew. Dyjas, Górak, Zengyi

ZAPASY
48 kg kobiety – Iwona Matkowska 15.00 eliminacje 15.16 1/8 finału 16.24 ćwierćfinały 17.12 półfinały 21.00 repasaże, 1. runda 21.24 repasaże, 2. runda 22.00 o brązowy medal 22.16 finał
69 kg kobiety – Agnieszka Wieszczek-Kordus 15.08 eliminacje 15.56 1/8 finału 16.56 ćwierćfinały 17.44 półfinały 21.30 repasaże, 1. runda 21.48 repasaże, 2. runda 23.20 o brązowy medal 23.36 finał

ŻEGLARSTWO
19.00 470er kobiety, wyścig medalowy – ew. Irmina Mrózek Gliszczynska i Agnieszka Skrzypulec