Łoś uzyskała 14. rezultat w porannych kwalifikacjach sprintu. Później, w 1/16 finału, pokonała Brytyjkę Sophie Capewell, a w rywalizacji o awans do ćwierćfinału uległa Niemce Emmie Hinze.

W pierwszej rundzie rywalizacji w keirinie Rajkowski był w swym biegu trzeci, w repesażu zajął również trzecie miejsce i nie zdołał awansować do półfinału.

Startujący w omnium Rudyk od początku rywalizacji plasował się w drugiej połowie stawki i choć w ostatniej konkurencji - wyścigu punktowym - wygrał jeden z lotnych finiszów, nie zdołał znacząco poprawić swej pozycji.

W rywalizacji sprinterek znakomitą dyspozycję zademonstrowała Wai Sze Lee, która po zdobyciu złotych medali w sprincie i keirinie w tegorocznych mistrzostwach świata w Pruszkowie, dominuje także w zawodach pucharowych. W finale zawodniczka z Hongkongu pokonała zdecydowanie Niemkę Emmę Hinze.

Niespodzianką zakończył się wyścig "na kreskę" kobiet. Faworytki pogodziła bowiem Norweżka Stenberg, która zaatakowała samotnie w końcówce rywalizacji i zdublowała rywalki.

W dwóch finałowych sobotnich konkurencjach kobiet - madisonie i wyścigu scratch - Polski nie startowały. W niedzielę ostatni dzień zawodów.

Wyniki sobotnich finałów: sprint kobiet o 1. miejsce Wai Sze Lee (Hongkong) - Emma Hinze (Niemcy) 2:0 o 3. miejsce Kelsey Mitchell (Kanada) - Ołena Starikowa (Ukraina) 2:1 ... 14. Urszula Łoś (Polska) keirin mężczyzn 1. Calum Saunders (Nowa Zelandia) 2. Jason Kenny (W. Brytania) 3. Matthij Buchli (Szwajcaria) ... 19. Patryk Rajkowski (Polska) madison kobiet 1. Dania (Julie Leth, Trine Schmidt) - 31 pkt 2. Nowa Zelandia (Nicole Shields, Jessie Hodges) - 24 3. Włochy (Vittoria Guazzini, Chiara Consonni) - 18 scratch kobiet 1. Anita Stenberg (Norwegia) 2. Verena Eberhardt (Austria) 3. Maria Martins (Portugalia) omnium mężczyzn 1. Campbell Stewart (Nowa Zelandia) - 142 pkt 2. Roger Klube (Niemcy) - 133 3. Theri Schir (Szwajcaria) - 125 ... 19. Bartosz Rudyk (Polska) - 35 (PAP)