Dziennik Gazeta Prawana logo

ME w pływaniu: Brązowy medal Cieślaka na 100 m st. motylkowym

5 grudnia 2019, 20:36
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Pływanie
Pływanie/PAP/EPA
Marcin Cieślak (G-8 Bielany Warszawa) zdobył na 100 m stylem motylkowym brązowy medal pływackich mistrzostw Europy na krótkim basenie w Glasgow. To trzeci medal wywalczony przez ekipę biało-czerwonych.

Zwyciężył Niemiec Marius Kusch - 49,6, a drugi był Rosjanin Michaił Wiekowiszczew - 49,53. Cieślak uzyskał 49,75.

Dzień wcześniej medale ME w pierwszym dniu zawodów zdobyli Radosław Kawęcki - złoty na 200 metrów stylem grzbietowym, a sztafeta mężczyzn 4x50 metrów kraulem - srebrny.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj