Ekipa Pensacola Blue Wahoos, której właścicielem jest golfista Bubba Watson, rywalizację miała rozpocząć w kwietniu, ale plany pokrzyżowała pandemia. Teraz fani mają jednak szanse spędził dużo czasu na stadionie tej drużyny i mieć go wówczas tylko dla siebie.

Reklama

Blue Wahoos w swoim ogłoszeniu zapewnia, że to pierwszy przypadek w historii, gdy za pośrednictwem wspomnianego portalu zaoferowano wynajem profesjonalnego stadionu sportowego w USA.

"Goście mogą uderzać piłkę z bazy domowej, łapać ją na zapolu, zaliczać bazy, delektować się piknikiem lub wymyślić inny kreatywny sposób wykorzystania boiska" - podkreślono w ogłoszeniu zespołu, który współpracuje z rywalizującym w lidze MLB klubem Minnesota Twins.

Jedna sypialnia, która ma trzy łazienki, może pomieścić maksymalnie 10 osób.

Zachęcając do skorzystania z oferty i realizacji sportowego marzenia przywołano też film "Pole marzeń" z Kevinem Costnerem, w którym główny bohater na polu kukurydzianym buduje boisko baseballowe.

W związku z opóźnieniem rozpoczęcia rywalizacji stadion w Pensacoli wykorzystano już ostatnio do stworzenia na jego terenie zaprojektowanego przez Watsona pola golfowego dla fanów. W przyszłym tygodniu zaś zorganizowana zostanie noc filmowa, podczas której odbędzie się pokaz fajerwerków.