Dziennik Gazeta Prawana logo

MŚ w snookerze: Wszyscy Polacy odpadli w eliminacjach

24 lipca 2020, 09:44
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Adam Stefanów
<p>Adam Stefanów</p>/Newspix
Żadnemu z trójki Polaków grających w eliminacjach snookerowych mistrzostw świata w Sheffield nie udało się awansować do turnieju głównego. Adam Stefanów odpadł w pierwszej rundzie, a Antoni Kowalski i Kacper Filipiak w drugiej.

Aby zakwalifikować się do rozpoczynającego się 31 lipca turnieju w Crucible Theatre Polacy musieli przejść cztery rundy eliminacji. Najbliżej dalszej gry był Filipiak, który w zakończonym po północy meczu przegrał z Anglikiem Mikiem Dunnem 5:6.

Wcześniej Kowalski uległ innemu reprezentantowi gospodarzy Elliotowi Slessorowi 2:6, a we wtorek Stefanów został wyeliminowany przez Walijczyka Tylera Reesa 5:6.

Mistrzostwa świata w snookerze odbywają się w Sheffield od 1977 roku. W ostatniej edycji triumfował Anglik Judd Trump.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj