Dziennik Gazeta Prawana logo

Kibice wściekli na TVP za brak transmisji z MŚ. Szef redakcji sportowej odpowiedział

20 stycznia 2021, 09:59
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Reprezentacja Polski w piłce ręczne
<p>Reprezentacja Polski w piłce ręczne</p>/PAP/EPA
Polscy piłkarze ręczni awansowali do drugiej rundy mistrzostw świata. Niestety mecze biało-czerwonych można oglądać tylko w internecie. Kibice są wściekli, że Telewizja Publiczna nie przeprowadza transmisji z mundialu w Egipcie.

Mecze MŚ w piłce ręcznej można oglądać na kanale IHF w serwisie youtube. Jednak internet to nie to samo co telewizja skarżą się kibice i mają pretensje do TVP.

- Marek Szkolnikowski

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj