Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Anna Lewandowska poprowadziła lekcję WF na Stadionie Narodowym. ZDJĘCIA

12 grudnia 2014, 11:28
W ramach akcji "Stop Zwolnieniom z WF-u" około 800 dzieci i młodzieży z całej Polski wzięło udział w imprezie "Wielki WF na Zimowym Narodowym" na lodowisku Stadionu Narodowego w Warszawie, 11 bm. Akcję organizuje Ministerstwo Sportu i Turystyki wraz z Fundacją Marcina Gortata, a zajęcia na lodzie prowadzili znani sportowcy: Anna Lewandowska (C) oraz Mariusz Czerkawski, Agnieszka Rylik, Cezary Trybański i Artur Siódmiak.
W ramach akcji "Stop Zwolnieniom z WF-u" około 800 dzieci i młodzieży z całej Polski wzięło udział w imprezie "Wielki WF na Zimowym Narodowym" na lodowisku Stadionu Narodowego w Warszawie, 11 bm. Akcję organizuje Ministerstwo Sportu i Turystyki wraz z Fundacją Marcina Gortata, a zajęcia na lodzie prowadzili znani sportowcy: Anna Lewandowska (C) oraz Mariusz Czerkawski, Agnieszka Rylik, Cezary Trybański i Artur Siódmiak. / Newspix / Michal Piesciuk
W ramach akcji "Stop Zwolnieniom z WF-u" około 800 dzieci i młodzieży z całej Polski wzięło udział w imprezie "Wielki WF na Zimowym Narodowym". Pokazową "lekcję" poprowadziła Anna Lewandowska.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Mariusz Czerkawski Agnieszka Rylik Artur Siódmiak lekcja anna lewandowska Stadion Narodowy wf

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama