Reklama
Warszawa
Reklama

Tak nasze panie szlifują formę na zgrupowaniu w Gdańsku

13 marca 2017, 22:23
W gronie 19 reprezentantek powołanych na zgrupowanie w Gdańsku jest 11 zawodniczek, które w grudniu w Szwecji rywalizowały w mistrzostwach Europy, gdzie zajęły przedostatnią, 15. pozycję. Poza tym w kadrze znalazły się bramkarka Weronika Kordowiecka, obrotowe Joanna Szarawaga (obie Vistal Gdynia) i Hanna Sądej (Energa AZS Koszalin), skrzydłowa Magda Balsam (Kram Start Elbląg) oraz rozgrywające Romana Roszak, Monika Michałów (obie Energa AZS), Aleksandra Rosiak (MKS Selgros Lublin) i Sylwia Lisewska (Kram Start).
W gronie 19 reprezentantek powołanych na zgrupowanie w Gdańsku jest 11 zawodniczek, które w grudniu w Szwecji rywalizowały w mistrzostwach Europy, gdzie zajęły przedostatnią, 15. pozycję. Poza tym w kadrze znalazły się bramkarka Weronika Kordowiecka, obrotowe Joanna Szarawaga (obie Vistal Gdynia) i Hanna Sądej (Energa AZS Koszalin), skrzydłowa Magda Balsam (Kram Start Elbląg) oraz rozgrywające Romana Roszak, Monika Michałów (obie Energa AZS), Aleksandra Rosiak (MKS Selgros Lublin) i Sylwia Lisewska (Kram Start). / PAP / Adam Warawa
Reprezentacja Polski piłkarek ręcznych rozpoczęła w poniedziałek zgrupowanie w Gdańsku. Formę 19 zawodniczek trener Leszek Krowicki sprawdzi od piątku do niedzieli w towarzyskim turnieju – w hali AWFiS biało-czerwone zagrają z Białorusią, Ukrainą i Słowacją.
Reklama
Reklama
Tematy:
krowicki piłka reczna

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama