Dziennik Gazeta Prawana logo

Ronaldinho odejdzie z Milanu?

17 maja 2010, 16:44
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Brazylijski piłkarz Ronaldinho rozważa odejście z Milanu na rok przed zakończeniem kontraktu. Pomocnik nie zgadza się bowiem na obniżenie zarobków, które sięgają 8,5 mln euro rocznie.

"Nie wiem, co będzie dalej. Chciałbym tu pozostać, ale na satysfakcjonujących warunkach. Najważniejsze, żebym był zadowolony z pobytu w Mediolanie" - powiedział Brazylijczyk włoskim mediom.

Od dłuższego czasu trwają rozmowy na temat podpisania nowego kontraktu. Działacze Milanu chcą obniżyć ogromne zarobki piłkarza, na co nie zgadza się sam piłkarz i reprezentujący jego interesy brat.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj