Grupa A
Liverpool FC, FC Porto, Olympique Marsylia, Besiktas Stambuł

1. kolejka (18 września 2007)
Olympique Marsylia - Besiktas Stambuł
FC Porto - Liverpool FC

2. kolejka (3 października 2007)
Liverpool FC - Olympique Marsylia
Besiktas Stambuł - FC Porto

3. kolejka (24 października 2007)
Besiktas Stambuł - Liverpool FC
Olympique Marsylia - FC Porto

4. kolejka (6 listopada 2007)
Liverpool FC - Besiktas Stambuł
FC Porto - Olympique Marsylia

5. kolejka (28 listopada 2007)
Besiktas Stambuł - Olympique Marsylia
Liverpool FC - FC Porto

6. kolejka (11 grudnia 2007)
Olympique Marsylia - Liverpool FC
FC Porto - Besiktas Stambuł


Grupa B
Chelsea Londyn, Valencia CF, Schalke 04 Gelsenkirchen, Rosenborg Trondheim

1. kolejka (18 września 2007)
Chelsea Londyn - Rosenborg Trondheim
Schalke 04 Gelsenkirchen - Valencia CF

2. kolejka (3 października 2007)
Valencia CF - Chelsea Londyn
Rosenborg Trondheim - Schalke 04 Gelsenkirchen

3. kolejka (24 października 2007)
Rosenborg Trondheim - Valencia CF
Chelsea Londyn - Schalke 04 Gelsenkirchen

4. kolejka (6 listopada 2007)
Valencia CF - Rosenborg Trondheim
Schalke 04 Gelsenkirchen - Chelsea Londyn

5. kolejka (28 listopada 2007)
Rosenborg Trondheim - Chelsea Londyn
Valencia CF - Schalke 04 Gelsenkirchen

6. kolejka (11 grudnia 2007)
Chelsea Londyn - Valencia CF
Schalke 04 Gelsenkirchen - Rosenborg Trondheim


Grupa C
Real Madryt, Werder Brema, Lazio Rzym, Olympiakos Pireus


1. kolejka (18 września 2007)
Real Madryt - Werder Brema
Olympiakos Pireus - Lazio Rzym

2. kolejka (3 października 2007)
Lazio Rzym - Real Madryt
Werder Brema - Olympiakos Pireus

3. kolejka (24 października 2007)
Werder Brema - Lazio Rzym
Real Madryt - Olympiakos Pireus

4. kolejka (6 listopada 2007)
Lazio Rzym - Werder Brema
Olympiakos Pireus - Real Madryt

5. kolejka (28 listopada 2007)
Werder Brema - Real Madryt
Lazio Rzym - Olympiakos Pireus

6. kolejka (11 grudnia 2007)
Real Madryt - Lazio Rzym
Olympiakos Pireus - Werder Brema


Grupa D
AC Milan, Benfica Lizbona, Celtic Glasgow, Szachtar Donieck

1. kolejka (18 września 2007)
AC Milan - Benfica Lizbona
Szachtar Donieck - Celtic Glasgow

2. kolejka (3 października 2007)
Celtic Glasgow - AC Milan
Benfica Lizbona - Szachtar Donieck

3. kolejka (24 października 2007)
Benfica Lizbona - Celtic Glasgow
AC Milan - Szachtar Donieck

4. kolejka (6 listopada 2007)
Celtic Glasgow - Benfica Lizbona
Szachtar Donieck - AC Milan

5. kolejka (28 listopada 2007)
Benfica Lizbona - AC Milan
Celtic Glasgow - Szachtar Donieck

6. kolejka (11 grudnia 2007)
AC Milan - Celtic Glasgow 4 grudnia *
Szachtar Donieck - Benfica Lizbona

* Mecz Milanu 4.12 ze względu na występ w Klubowych Mistrzostwach Świata


Grupa E
FC Barcelona, Olympique Lyon, VfB Stuttgart, Glasgow Rangers

1. kolejka (19 września 2007)
Glasgow Rangers - VfB Stuttgart
FC Barcelona - Olympique Lyon

2. kolejka (2 października 2007)
Olympique Lyon - Glasgow Rangers
VfB Stuttgart - FC Barcelona

3. kolejka (23 października 2007)
VfB Stuttgart - Olympique Lyon
Glasgow Rangers - FC Barcelona

4. kolejka (7 listopada 2007)
Olympique Lyon - VfB Stuttgart
FC Barcelona - Glasgow Rangers

5. kolejka (27 listopada 2007)
VfB Stuttgart - Glasgow Rangers
Olympique Lyon - FC Barcelona

6. kolejka (12 grudnia 2007)
Glasgow Rangers - Olympique Lyon
FC Barcelona - VfB Stuttgart


Grupa F
Manchester United, AS Roma, Sporting Lizbona, Dynamo Kijów

1. kolejka (19 września 2007)
AS Roma - Dynamo Kijów
Sporting Lizbona - Manchester United

2. kolejka (2 października 2007)
Manchester United - AS Roma
Dynamo Kijów - Sporting Lizbona

3. kolejka (23 października 2007)
Dynamo Kijów - Manchester United
AS Roma - Sporting Lizbona

4. kolejka (7 listopada 2007)
Manchester United - Dynamo Kijów
Sporting Lizbona - AS Roma

5. kolejka (27 listopada 2007)
Dynamo Kijów - AS Roma
Manchester United - Sporting Lizbona

6. kolejka (12 grudnia 2007)
AS Roma - Manchester United
Sporting Lizbona - Dynamo Kijów


Grupa G
Inter Mediolan, PSV Eindhoven, CSKA Moskwa, Fenerbahce Stambuł

1. kolejka (19 września 2007)
PSV Eindhoven - CSKA Moskwa
Fenerbahce Stambuł - Inter Mediolan

2. kolejka (2 października 2007)
Inter Mediolan - PSV Eindhoven
CSKA Moskwa - Fenerbahce Stambuł

3. kolejka (23 października 2007)
CSKA Moskwa - Inter Mediolan
PSV Eindhoven - Fenerbahce Stambuł

4. kolejka (7 listopada 2007)
Inter Mediolan - CSKA Moskwa
Fenerbahce Stambuł - PSV Eindhoven

5. kolejka (27 listopada 2007)
Inter Mediolan - Fenerbahce Stambuł
CSKA Moskwa - PSV Eindhoven

6. kolejka (12 grudnia 2007)
PSV Eindhoven - Inter Mediolan
Fenerbahce Stambuł - CSKA Moskwa


Grupa H
Arsenal Londyn, Sevilla FC, Steaua Bukareszt, Slavia Praga

1. kolejka (19 września 2007)
Arsenal Londyn - Sevilla FC
Slavia Praga - Steaua Bukareszt

2. kolejka (2 października 2007)
Steaua Bukareszt - Arsenal Londyn
Sevilla FC- Slavia Praga

3. kolejka (23 października 2007)
Sevilla FC - Steaua Bukareszt
Arsenal Londyn - Slavia Praga

4. kolejka (7 listopada 2007)
Steaua Bukareszt - Sevilla FC
Slavia Praga - Arsenal Londyn

5. kolejka (27 listopada 2007)
Sevilla FC - Arsenal Londyn
Steaua Bukareszt - Slavia Praga

6. kolejka (12 grudnia 2007)
Arsenal Londyn - Steaua Bukareszt
Slavia Praga - Sevilla FC