Takiego debiutu chcieliby wszyscy. Polski bramkarz Tomasz Kuszczak zagrał pierwszy raz w elitarnej Lidze Mistrzów i zachował czyste konto. Dzięki temu drużyna naszego zawodnika, Manchester United, wygrała z AS Romą 1:0. "Tomek był kapitalny. Miał kilka świetnych interwencji" - ocenił występ Kuszczaka sir Aleks Ferguson, trener "Czerwonych Diabłów".
Kuszczak jednak wcale nie miał łatwo. Gracze Romy kilkakrotnie zagrażali bramce Polaka. Najbardziej aktywny z zawodników włoskiej drużyny był Francesco Totti, który co chwila próbował zaskoczyć Tomka. Ale nasz piłkarz gola nie wpuścił i Manchester United wygrał 1:0.
Postawą Tomka w debiucie był zachwycony trener "Czerwonych Diabłów". "Kuszczak miał kilka świetnych interwencji. Parę razy udanie blokował strzały Romy i do tego popisywał się na przedpolu" - powiedział po meczu sir Aleks Ferguson.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl