Dziennik Gazeta Prawana logo

Węgierscy piłkarze aresztowani za narkotyki

5 listopada 2007, 23:24
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Tego kibice na Węgrzech na pewno się nie spodziewali. Policja aresztowała dwóch piłkarzy za... udział w handlu narkotykami. Ale spokojnie, zatrzymani gracze nie są reprezentantami swojego kraju i nie mieli grać jutro w meczu z Polską.

Piłkarze wpadli w poniedziałek. Policja zatrzymała obu graczy za udział w aferze z handlem narkotykami. Podejrzani to Roland Lipcsei z drużyny BFC Siofok i Gabor
Mate ze Spartacusa Nyiregyhaza.

Jednak obaj gracze mogą być spokojni. Do czasu zakończenie śledztwa kluby nie ukarają ich w żaden sposób. "Zastosowaliśmy zasadę domniemania niewinności. Jeśli nasz piłkarz okaże się winny, to wtedy wyciągniemy konsekwencje" - napisał klub z Nyiregyhaza na swojej stronie internetowej.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj