Dziennik Gazeta Prawana logo

Legia zagra na nowym stadionie w 2010 roku

18 listopada 2007, 14:43
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Kibice Legii wreszcie się doczekali. Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz ogłosiła przetarg na budowę stadionu przy ulicy Łazienkowskiej. Pierwsze prace rozpoczną się na początku 2008 roku, a legioniści zadebiutują na nowym obiekcie wiosną 2010 roku.
Na stadionie Legii Warszawa będą mogły być też rozgrywane mecze grupowe Euro 2012. Obiekt ma pomieścić ponad 31 tysięcy osób i powstanie w miejsce obecnego. Koszt jego budowy wyniesie około 365 milionów złotych.

Decyzję Gronkiewicz-Waltz kibice stołecznego klubu na pewno przyjęli z wielką ulgą. Na nowy stadion legioniści czekają już od wielu lat i jak do tej pory nie mogli się doczekać.
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj