"Przegląd Sportowy": Nie tylko Turcy grają na Euro do końca

Niemcy w finale Euro 2008. Po emocjonującym spotkaniu podopieczni Joachima Loewa wygrali z Turcją 3:2, i to oni zagrają 29 czerwca w Wiedniu. Tym razem Turcy nie dokonali cudu, choć był on bardzo blisko.

"Sport": Niemcy w finale, pokłony dla pokonanych

Sensacji nie było, ale to, co się działo na stadionie w Bazylei, można śmiało określić jako niesamowite. Remis 1:1 utrzymał się do ostatniego kwadransa spotkania i wtedy się zaczęło!

"Gazeta Wyborcza": Niemcy w finale!

Philipp Lahm dał Niemcom zwycięstwo nad rewelacją Euro 2008 - Turcją i zrobił to w ostatnich sekundach półfinałowego spotkania w Bazylei!

"Rzeczpospolita": Niemcy pierwszy finalistą

Niemcy - Turcja 3:2. Jednym gratulowano awansu, drugim pięknej walki. Niemcy dostali się do finału po turecku: długo nieobecni na boisku, zapewnili sobie zwycięstwo golem w ostatniej minucie. Rywalom pozostanie tylko uznanie kibiców.

DZIENNIK: Dreszczowiec w Bazylei, Niemcy w finale

Koniec marzeń Turków! Rewelacyjna drużyna Fatiha Terima w półfinale Euro 2008 przegrała z Niemcami 2:3 (1:1). Bohaterem spotkania został Philipp Lahm, którego rajd zakończony golem w 90. minucie dał naszym zachodnim sąsiadom awans do finału. W nim Niemcy zmierzą się ze zwycięzcą meczu Rosja - Hiszpania.

Życie Warszawy: Lahm uratował Niemców

Niemcy wygrali 3:2 w pierwszym półfinale Euro 2008 z Turcją. Gola na wagę awansu do wielkiego finału zdobył w 90. minucie Philipp Lahm. Turcja odpadła, choć zagrała jeden z najlepszych meczów na tym turnieju.