Dziennik Gazeta Prawana logo

Kibice: Najmniejsze zło to Boniek

30 października 2008, 08:41
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Kibice: Najmniejsze zło to Boniek
Inne
Czytelnicy dziennika.pl nie mają wątpliwości - żaden z kandydatów na szefa PZPN nie dokona cudów, a związkiem powinien kierować ktoś spoza zmurszałych struktur. Jeśli jednak kibice mają wybierać jedną z czterech startujących w wyborach osób, to opowiadają się za Zbigniewem Bońkiem, który w naszym sondażu uzyskał 33 procent poparcia. Kto wygra w rzeczywistości, okaże się już dziś.

W sondażu dziennika.pl wygrała opcja: "na prezesa nie nadaje się żaden z czterech kandydatów". W ten sposób zagłosowało niemal 60 procent naszych czytelników!

Wśród kandydujących największym poparciem cieszy się Zbigniew Boniek, który uzyskał 33 procent głosów. Po cztery procent głosów oddano na Zdzisława Kręcinę i Grzegorza Lato. Symboliczny jeden procent trafił na konto Tomasza Jagodzińskiego.

Wyniki sondażu dziennika.pl: Zdzisław Kręcina - 4 proc. Zbigniew Boniek - 33 proc. Grzegorz Lato - 4 proc. Tomasz Jagodziński - 1 proc. Żaden z nich - 58 proc.

Jak widać, poparciem kibiców nie cieszą się kandydaci wywodzący się z kręgów odwiecznych urzędników i działaczy piłkarskiego związku.

Wybory nowego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej odbędą się już dziś - start zjazdu o godzinie 11 w warszawskim Sheratonie.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj