Dziennik Gazeta Prawana logo

Czeski trener: Wyleczyłem się z hazardu

26 grudnia 2008, 10:28
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Znany czeski trener piłkarski Vlastimil Petrżela zapewnia, że wyleczył się z hazardu po trwającej cztery miesiące kuracji w ośrodku specjalistycznym w Pradze. "Jestem już uzdrowiony. Nigdy więcej nie zagram. Spaliłem tu całą swoją próżność i pychę" - oświadczył na konferencji prasowej.

dostał zgodę na wyjście z kliniki z okazji świąt Bożego Narodzenia, a definitywnie opuści ją 6 stycznia.

Według czeskich mediów Petrżela stracił w kasynach . Sam trener nie chciał tego potwierdzić, ale wspomniał dziennikarzom, że była to "szalona suma".

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj