Dziennik Gazeta Prawana logo

Kochał się z żoną na środku boiska

23 stycznia 2009, 16:41
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Chorwacki piłkarz Dino Drpić miał dość oryginalną fantazję erotyczną - chciał się kochać z żoną na środku boiska. Jak chciał, tak zrobił. Para bez skrępowania uprawiała seks na murawie stadionu Dynama Zagrzeb. I to przy świetle jupiterów!

Ale nie ma co się dziwić Chorwatowi, skoro .

Kobieta bez skrępowania opowiedziała o całym zdarzeniu w jednym z wywiadów, nie myśląc o konsekwencjach, które mogą czekać jej męża.

Działacze Dynama, kiedy dowiedzieli się o wszystkim, .

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj