Szefowie Manchesteru United rozglądają się już za następcą Cristiana Ronaldo, którego od przejścia do Realu Madryt dzieli tylko złożenie podpisu. Jego miejsce miałby zająć Brazylijczyk Douglas Costa z Gremio, które chce za tego piłkarza 21 milionów funtów.
Sztab szkoleniowy MU śledzi występy reprezentanta Brazylii juniorów od kilku lat. Trener Alex Ferguson uważa, że Douglas Costa ma szanse zostać wybitnym graczem.
Lewonożny Douglas Costa uważany jest za największy talent w brazylijskim futbolu. Swoje umiejętności zaprezentował m.in. w mistrzostwach Ameryki Południowej do 20 lat, w których Brazylia zdobyła złoty medal.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Powiązane
Zobacz
|