Dziennik Gazeta Prawana logo

Zobacz kuriozalnego gola reprezentanta Polski

7 lipca 2009, 11:10
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
W drugim sparingowym spotkaniu rozgrywanym podczas zgrupowania w Austrii legioniści grali z dziesiątą drużyną ligi chorwackiej, Varteksem Varażdin. Wygrali 3:2. Przy trzecim golu dla zespołu ze stolicy największy udział miał bramkarz rywali. Rogerowi pozostało tylko wepchnąć piłkę do pustej bramki. Zobacz wideo.

Trafienie Rogera było o tyle kuriozalne, że błąd popełnił golkiper Vertekstu, który wykopując piłkę trafił w Borysiuka, a piłka po odbiciu się od legionisty uderzyła w słupek i potoczyła się wzdłuż linii bramkowej.. gdzie był Roger i wpakował ją do siatki. >>>Zobacz wszystkie bramki z tego spotkania.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj