Dziennik Gazeta Prawana logo

Maradona szybko wraca do zdrowia

13 października 2007, 13:56
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Zdrowie legendarnego piłkarza Maradony, to obecnie temat numer jeden w Argentynie. Kibice od kilku dni oblegają szpital w Buenos Aires, w którym leży "Boski" Diego. "Już czuje się lepiej i w ciągu tygodnia powinien wyjść ze szpitala" - stwierdził jego osobisty lekarz Alfredo Cahe.
Maradona zasłabł kilka dni temu podczas wizyty u rodziców i trafił do szpitala. Słynny piłkarz ma kłopoty z wątrobą. Spowodowane jest to oczywiście nałogowym braniem narkotyków i piciem alkoholu. Argentyńczykowi groził nawet przeszczep wątroby.

W 2004 roku Maradona przeszedł zawał serca. Od tego czasu próbował różnych sposobów na walkę z uzależnieniami. Przeszedł kurację odwykową na Kubie, gdzie zaprzyjaźnił się z Fidelem Castro. Pomogło, Maradona jest nie wciąga już kokainy, ale ciągle ma problem z alkoholem i nadmiernym jedzeniem. W najbliższym czasie chce pojechać na kurację odchudzającą do Szwajcarii.
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj