Dziennik Gazeta Prawana logo

Polski bramkarz zostaje w Manchesterze United

13 października 2007, 16:01
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
W końcu się doczekał. Tomasz Kuszczak podpisał w poniedziałek nowy trzyletni kontrakt z mistrzem Anglii - Manchesterem United. Polski bramkarz grał już w zeszłym sezonie w drużynie "Czerwonych Diabłów", ale tylko na zasadzie wypożyczenia. Teraz szefowie klubu wykupili naszego reprezentanta.

W nowym sezonie Kuszczaka czeka trudne zadanie. Polak będzie rywalizował o miejsce w bramce ze słynnym Holendrem Edwinem van der Sarem. Na szczęście nasz bramkarz ma spore szanse w tym wyścigu - jego przeciwnik ma już 37 lat.

W poniedziałek polski zawodnik podpisał trzyletni kontrakt z Manchesterm United. Nie wiadomo, ile dokładnie będzie zarabiał. Ale na pewno może liczyć na spore wypłaty. Najlepsi piłkarze "Czerwonych Diabłów" dostają po kilka milionów funtów za sezon gry.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj