Dziennik Gazeta Prawana logo

Trener Polaków: Pokazaliśmy lwi pazur

13 października 2007, 16:08
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Trener naszej reprezentacji Michał Globisz po meczu z Korea był we wspaniałym nastroju. Jego piłkarze w swoim ostatnim grupowym meczu zremisowali 1:1 i awansowali do 1/8 mistrzostw świata do lat 20. "Dziś udowodniliśmy, że wygrana z Brazylią to nie był przypadek. Kiedy odzyskaliśmy siły, pokazaliśmy lwi pazur" - mówił szkoleniowiec.
W 1/8 finału Polacy trafili na Argentyńczyków. "Po jednym potentacie - Brazylii - zmierzymy się z kolejnym. To będzie trudny mecz. Dziś jeszcze jest czas na radość ale od jutra zaczynamy się przygotowywać do tego spotkania" - mówił tuż po pojedynku z Koreą Globisz.

Trener naszej kadry chwalił swoich podopiecznych. "Zagrali tak jak tego oczekiwałem. Okazało się, że taktyka, jaką ustaliliśmy na mecz z Koreą, sprawdziła się. Bramkarz Bartek Białkowski, który obchodził 20. urodziny świetną grą sprawił sobie chyba najpiękniejszy prezent, jaki mógł" - zakończył Globisz.
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Michał Ignasiewicz
Michał Ignasiewicz

Michał Ignasiewicz, dziennikarz, redaktor Dziennik.pl. Warszawiak, po dwóch szkołach Mistrzostwa Sportowego. Siatkarzem nie został, bo zabrakło mu wzrostu, w piłce nożnej nie zrobił kariery, bo byli lepsi. Ale do trzech razy sztuka, więc spełnia się w roli dziennikarza sportowego. Zaczynał gdy miał 20 lat w Super Expressie. Później był m.in. Przegląd Sportowy, Dziennik, Futbol News. Fan futbolu nie tylko tego na poziomie Ligi Mistrzów. Po pracy sam zasiada na ławce trenerskiej i prowadzi swoją piłkarską drużynę. Ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza i Akademię im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraOficjalnie. Robert Lewandowski podpisał kontrakt z Chicago Fire »
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj