W spotkaniu Auxerre z Lorient gole dla gospodarzy zdobyli Benoit Pedretti i sprowadzony latem z Le Mans w miejsce Daniela Niculae (odszedł do Monaco) Anthony Le Tallec.

Jeleń, który w poprzednim sezonie strzelił 14 ligowych bramek, tym razem zakończył mecz bez trafienia. Polski napastnik zszedł z boiska w 88. minucie. Dariusz Dudka spędził cały mecz na ławce rezerwowych.

W spotkaniu Stade Rennes - Lille (1:1) od 79. minuty w zespole gości wystąpił Ludovic Obraniak, który mimo różnych propozycji transferowych (m.in. z Auxerre) pozostanie w swoim dotychczasowym klubie.

Największą sensację sprawił w sobotę Caen - pokonał na wyjeździe 2:1 mistrza kraju Olympique Marsylia. Zwycięską bramkę dla gości zdobył w 85. minucie Francuz Youssef El Arabi.