37-letni Ceni jest najskuteczniejszym bramkarzem na świecie. Na słynnym stadionie Maracana zanotował trafienie (na 1:1) z rzutu wolnego w 34. minucie. Chwilę później zespół z Sao Paulo objął prowadzenie po uderzeniu Fernandao.

Golkiper był bohaterem meczu z liderem, bowiem w drugiej połowie obronił rzut karny, wykonywany przy stanie 2:2 przez byłego napastnika FC Sao Paulo Washingtona.

Wcześniej gole dla Fluminense w niedzielnym spotkaniu strzelili urodzony w Brazylii reprezentant Portugalii Deco (były zawodnik FC Porto, Barcelony i Chelsea Londyn) i Leandro Euzebio.

Ceni ma łącznie na koncie 39 bramek strzelonych z rzutów karnych i 51 z wolnych. Do niedawna, oprócz niego, z umiejętności zdobywania goli słynęli inni bramkarze - Paragwajczyk Jose Luis Chilavert, Kolumbijczyk Rene Higuita i Meksykanin Jorge Campos.