Dzisiaj do klubu z Podlasia może wpłynąć konkretna oferta z Chelsea Londyn! Nowy menedżer The Blues, Andre Villas-Boas, ma zaproponować za reprezentanta Polski 3 miliony funtów.

Reklama

Informację tę potwierdza również angielski portal internetowy Transfer Tavern. Według brytyjskich mediów Portugalski trener Chelsea już w zeszłym sezonie bardzo uważnie śledził postępy w karierze Sandomierskiego. Utalentowany piłkarz jest ponoć szykowany na następcę doświadczonego Petra Cecha. Zainteresowanie usługami Polaka wyrazili też podobno przedstawiciele HSV Hamburg, Wolfsburga i Anderlechtu Bruksela, ale szanse na przejście do któregoś z tych zespołów są iluzoryczne.

Jedno jest pewne - sprawa transferu Polaka wyjaśni się w najbliższych dniach, a jego nowym pracodawcą zostanie najprawdopodobniej czołowa drużyna Premier League. Oprócz olbrzymiego awansu sportowego na wychowanka Jagiellonii czeka też kosmiczna podwyżka. Po podpisaniu kontraktu zostanie on jednym z najlepiej zarabiających zawodników z naszego kraju.

>>>Czytaj także: Kibice Widzewa chcą Michniewicza