Dziennik Gazeta Prawana logo

Prezes PZPN czuje się w Polsce, jak obywatel drugiej kategorii

11 lipca 2011, 10:22
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Prezes PZPN czuje się w Polsce, jak obywatel drugiej kategorii
Newspix
Grzegorz Lato skarży się na media. Dlaczego? Prezes PZPN żali się, że gdy jest obrażany przez kibiców to żaden z dziennikarzy nie bierze go w obronę. Przez to czuje się, jak obywatel drugiej kategorii.

Sternik polskiego futbolu zarzucił mediom kłamstwa i bierność na chamstwo kibiców. W wywiadzie jakiego udzielił dziennikowi "Polska The Times" Lato denerwuje się, że dziennikarze nie reagują na hasła, które pod jego adresem skandują fani na stadionach w Polsce.

Jak na mnie śpiewają: "Byłeś legendą, a teraz jesteś sprzedajną mendą" albo "Lato! Co? Ty Kur...!", to nie ma reakcji. Nie czytałem w prasie, żeby się ktoś obruszył - grzmi prezes PZPN.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Polska The Times
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj